+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

ABBYY Business Card Reader. ABBYY анонсувало оновлення для Android

ABBYY Business Card Reader. ABBYY анонсувало оновлення для Android

ABBYY повідомила, що оновила додаток ABBYY Business Card Reader (ABBYY BCR) для Android. На березень 2019 року користувачі програми всього за пару секунд можуть відправити контактні дані клієнтів у CRM-систему Salesforce. У ній можна зберегти ім'я, прізвище, e-mail, номер телефону, назву компанії, вулицю, місто та іншу інформацію з візитних карток.

За інформацією компанії, щоб додати дані з візитки до Salesforce, достатньо вибрати будь-який із двох пунктів меню для збереження контактів – «Додаток та Salesforce» або «Додаток, телефонна книга та Salesforce». Далі ABBYY BCR запропонує перевірити дані, які потрібно експортувати до Salesforce, а також додати поля, обов'язкові для Salesforce Lead наприклад, назва галузі, джерело ліду, форму звернення до клієнта. Якщо інформація правильна, можна натиснути кнопку «Експорт». Ця функціональність доступна за преміум-підпискою.

За оцінкою експертів в області продажів, компанії, які відразу після зустрічі виходять на зв'язок з клієнтами, збільшують доходи і розвиваються швидше за конкурентів. Завдяки можливостям ABBYY BCR усі дані про потенційних замовників можна одразу відправляти до CRM-системи та використовувати контакти для подальшої роботи. Оновлена ​​функціональність буде особливо затребувана у представників відділу продажу, маркетологів, а також у всіх менеджерів, які зацікавлені в залученні клієнтів.

ABBYY Business Card Reader самостійно визначає типи контактних даних (ім'я, прізвище, номер телефону, адресу і т.д.) і переносить їх з візитки до відповідні поля адресної книги.

Особливості:

  • Пошук інформації про Ваш новий контакт у LinkedIn, Facebook і Twitter
  • Пошук адреси в Google Maps без збереження контакту безпосередньо з програми
  • Для перевірки розпізнаної інформації достатньо одного погляду – програма підсвічує символи, які варто перевірити
  • ABBYY Business Card Reader дозволяє об'єднувати розпізнану інформацію з візитки з вже існуючим контактом у Вашому iPhone або Android.
  • 19 мов розпізнавання, в тому числі багатомовних візиток: англійська, голландська, грецька, датська, іспанська, індонезійська, італійська, німецька, норвезька (букмол і нюнорськ), польська, португальська, португальська (Бразилія), російська, тур , фінська, французька, шведська, естонська

ABBYY Business Card Reader допомагає зберігати контакти та використовувати їх. Завдяки технології розпізнавання ABBYY мобільний додаток для iOS і Android переносить у смартфон дані з візиток 25 мовами. Всі дані – ім'я, прізвище, компанія, телефони, email, сайт, посада і навіть QR код – автоматично додаються до програми або телефонної книги смартфону. Візитниця ABBYY BCR забезпечена зручним пошуком, сортуванням та угрупуванням візиток. Серед корисних функцій програми також: обмін візитками в один клік, експорт бази в Excel і пошук контакту в соціальних мережах.

Інші новини

Найкраща ціна