+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

ABBYY Lingvo for Mac - доступна для замовлення

ABBYY Lingvo for Mac – це сучасний електронний словник для користувачів комп'ютерів Macintosh з найбільш повним та якісним набором словникових баз відомих видавництв та авторів.

ABBYY Lingvo for Mac є зручним інструментом миттєвого перекладу слів та фраз з однієї мови іншою. ABBYY Lingvo - ефективний засіб в усних та письмових комунікаціях, таких як листування, спілкування, читання іноземної літератури, ЗМІ та документації. , іспанська, португальська, російська. Словники містять приклади вживання слів, синоніми, антоніми, тлумачення, ідіоми та стійкі вирази, посилання на схожі або споріднені статті, що дає змогу знайти найбільш вдалий варіант перекладу в контексті вживання. Транскрипції, озвучені носіями іноземної мови слова, показ усіх форм слова, тлумачні словники англійської мови від Oxford University Press, спеціальні навчальні словники, такі як Collins Cobuild, словник труднощів німецької мови, фразеологічні словники, а також лінгвокраїнознавчі словники про Великобританію, США та Австрію – все це допомагає тим, хто вивчає іноземні мови.

ABBYY Lingvo має ергономічний інтерфейс користувача та засоби інтеграції, зручні та звичні для Mac-користувачів, створені в стилі додатків для Macintosh.

СИСТЕМНІ ВИМОГИ 

  • Вільне місце на жорсткому диску 1,5Гб;
  • Оперативна пам'ять 512Мб і більше.
  • Продукт вимагає обов'язкової активації через інтернет.

    Рекомендована ціна кінцевого користувача, грн з ПДВ: ALMC-2SB01-902 ABBYY Lingvo for Mac (BOX) - 399,00

    Інші новини