+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

"1С-Бітрікс: Управління сайтом ASP.NET, 4.5": нові можливості для створення безпечних та функціональних проектів

Новий модуль «Проактивний захист», суттєво підвищує рівень захищеності проектів завдяки вбудованому в продукт проактивному фільтру (Web Application Firewall). Проактивний фільтр забезпечує захист від більшості відомих атак на веб-програми - розпізнає небезпечні загрози та блокує вторгнення на сайт. Це найбільш ефективний спосіб захисту від можливих помилок, допущених під час реалізації інтернет-проекту (XSS, SQL Injection, PHP Including та інших). Ця розробка компанії пройшла успішне стрес-тестування на заході Chaos Construction 2009, витримавши 25 000 атак хакерів.

У новій версії розширений функціонал блогів. У цьому модулі тепер використовується полегшена версія візуального редактора з можливістю додавання зображень із медіагалереї, відео та музики. Також додана можливість дзеркалювання блогів, підтримка імпорту з RSS, різні варіанти експорту до RSS, а також підтримка публікації у блог із Windows Live Writer.

Модуль реклами у версії 4.5 дозволяє гнучко керувати банерами на сайті: налаштовувати націлювання за URL, днями тижня, годинами, ролями користувачів, враховувати статистику показів та кліків . Покази банерів можна рівномірно розподіляти протягом заданого періоду, а також обмежувати за періодом, за кількістю показів, за кількістю показів одному відвідувачеві, за кількістю кліків.

Усього в продукті 8 модулів:
1. Головний
2. Інфоблоки
3. Пошук
4. Форум
5. Блоги
6. Реклама < span>новий!

7. Сервіси для комунікацій новий!
8. Проактивний захист новий!

< /div>

Інші новини

Найкраща ціна