+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

1С-Бітрікс розробив готове рішення для медичного закладу "1С-Бітрікс: Сайт медичної організації" 4.0.

У готовому рішенні для медичного закладу з'явилися відео-консультації лікаря, інтеграція нової версії модуля «1С-Бітрікс: Інтерактивна карта об'єктів», оплата послуг на сайті та оновлений каталог послуг.

Відео- консультація лікаря

В останні кілька років стала популярна телемедицина. Вона, зокрема, використовується для віддаленої діагностики та консультацій пацієнтів. Пацієнт через сайт зв'язується з лікарем (доступний чат, голосовий та відеозв'язок), повідомляє необхідні відомості про своє самопочуття (голосом або відправляє файли в чат) і відразу, не виходячи з дому, отримує інформацію про подальше лікування. Також цю послугу можна використовувати для віддаленої розшифровки результатів досліджень або аналізів. карта об'єктів» додалося: 

  • повноекранний режим карти,
  • вкладені категорії та нові інтерфейси для роботи з великими наборами даних та різної структури об'єктів та категорій,
  • можливість відображати дані на карті ззовні (з інших розділів, не з модуля) та інше.

Всі ці можливості будуть доступні і на сайті медичної організації.

Оплата послуг на сайті оновлений каталог 

Тепер кожен відвідувач клініки заощадить час, не тільки записавшись до лікаря онлайн, а й заздалегідь сплативши послугу кредитною карткою, електронними грошима або квитанцією банку. Необхідні для оплати документи сформуються автоматично. Інформація про послуги та оплати буде доступна в особистому кабінеті пацієнта на сайті клініки, що дасть змогу переглянути витрати на лікування.

 

Інші новини

Найкраща ціна