+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Zebra Technologies представила веб-платформу для обробки даних Savanna Data Services

Zebra Technologies представила веб-платформу для обробки даних Savanna Data Services

Zebra Technologies представила систему Savanna Data Services. Вона заснована на хмарних технологіях і дозволяє отримати більш повну картину роботи компанії з метою трансформації її діяльності. Система є частиною платформи інтелектуальної обробки даних Zebra Savanna, що дозволяє користувачам збирати і обробляти дані з пристроїв і датчиків Zebra в режимі реального часу. Таким чином, необроблені дані стають корисною для бізнесу інформацією. Платформа призначена для того, щоб розкривати потенціал отримуваних даних, тим самим допомагаючи створювати більш інтелектуальні та ефективні програми та рішення.

За словами розробника, веб-платформа для обробки даних Savanna Data Services відкриває доступ до даних із передових інтелектуальних пристроїв, у тому числі наданих сторонніми організаціями за допомогою програмних інтерфейсів програми (API) та незалежних постачальників програмного забезпечення, розробників ПЗ та бізнес-новаторів. Платформа Savanna Data Services дозволить інноваційним компаніям та розробникам ПЗ створювати передові рішення, що відповідають потребам окремих компаній та клієнтів, не маючи витрат, пов'язаних з обслуговуванням та управлінням власною платформою. Доступ до інструментів можна отримати в будь-який час з метою інтеграції наявного обладнання, ПЗ та екосистем даних Zebra. Використання існуючих API зменшує тривалість циклів розробки. Завдяки цьому також знижуються витрати на обслуговування, забезпечення доступу та керування.

Платформа Savanna Data Services дозволяє створювати персоналізовані, інноваційні та потрібні рішення. Наш досвід як розробник дозволяє користувачам застосовувати дані з передових інтелектуальних пристроїв поряд з послугами обробки даних від третіх осіб завдяки API. Це здійснюється через платформу Savanna, що дозволяє повністю трансформувати робочі процеси, виявити проблеми в ланцюжку поставок та забезпечити високі результати для бізнесу.

Дані, отримані в режимі реального часу за допомогою рішень Zebra, та можливостей Profitect щодо отримання операційної інформації, машинного навчання і у сфері приписуючої аналітики, сприятимуть більш ефективній роботі партнерів Zebra, допомагаючи співробітникам на місцях у всіх галузях приймати більш швидкі, розумні та обґрунтовані рішення, стверджують у Zebra Technologies.

Інноваційні компанії в галузі роздрібної торгівлі, охорони здоров'я, транспорту, логістики і виробництва, а також розробники ПЗ, які займаються рішеннями для друку, сканування, штрихкодування, RFID і відстеження місцезнаходження в приміщенні, отримають доступ до API, можливість відстеження за допомогою технологій блокшейм, інформації товару. Система обробки даних Savanna Data Services, яка знаходиться на порталі для розробників ПЗ Zebra, буде доступна онлайн для самостійної роботи з відкритим доступом 24/7, зазначили в Zebra Technologies

Інші новини