+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Запустити гру для Windows на macOS стало простіше - Parallels Desktop отримав підтримку DirectX 11

Запустити гру для Windows на macOS стало простіше - Parallels Desktop отримав підтримку DirectX 11

Користувачі операційної системи macOS задовольняються невеликим набором ігор зі Steam та Mac App Store, а також мають можливість запускати старі релізи через програми віртуалізації. Розробники пакету Parallels Desktop зробили запуск ігор та важких графічних програм для Windows на macOS трохи простіше з останнім оновленням — у ньому з'явилася підтримка DirectX 11.

Реалізація технології рендерингу через Apple Metal прискорює відтворення графіки приблизно на 15%. Цього ще недостатньо, щоб запускати на macOS новітні Windows-ігри з відмінним рівнем графіки, але віртуалізувати релізи 5-7-річної давності разом з 3ds Max і Microsoft Office - цілком. В офіційному списку змін розробники гарантують роботу таких ігор, як Madden NFL 19, Age of Empires: Definitive Edition, Anno 2205, Railway Empire, Space Engineers, Frostpunk, Risk of Rain 2, FIFA 19, Fallout 4, Elite Dangerous, Prey (2017), Crysis 3, Anno 18 Desktop 15 також отримає підтримку функції Sidecar із операційної системи macOS Catalina. За допомогою неї можна розширити екран комп'ютера на iPad. Таким чином користувачі пакету зможуть запускати Windows-програми прямо на екрані планшета Apple.

Також серед нововведень п'ятнадцятої версії Parallels Desktop: підтримка розширеної роботи зі стілусом Apple Pencil, покращений drag-and-drop між двома системами, підтримка звукових карт Intel HDA, покращена підтримка Bluetooth та інші. Оновлений пакет віртуалізації вже доступний для покупки, однак нові функції, пов'язані з MacOS 10.15, з'являться тільки ближче до релізу цієї операційної системи пізніше цього року.

Інші новини