+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Запущено нову хмарну систему нейронного перекладу для приватних користувачів

Запущено нову хмарну систему нейронного перекладу для приватних користувачів

PROMT запустила нову хмарну систему для приватних користувачів – PROMT.One. Система об'єднує мобільні програми для iOS і Android і безкоштовний онлайн-сервіс. Серед нових можливостей – переклад на основі нейронних мереж для російської, англійської, французької, італійської, німецької, іспанської, португальської та інших мов, а також PREMIUM-підписка, що дає ще більше можливостей.

Можливості онлайн-сервісу

Онлайн-сервіс PROMT.One дозволяє не лише перекладати слова, фрази та фрагменти текстів з однієї мови на іншу, а й допомагає у вивченні мов. У розділі «Словник» можна дивитися переклади слів, стійких виразів та ідіом, транскрипцію та вимову, у розділі «Форми слова» - знайомитися з часом та формами англійських, німецьких, іспанських, французьких та російських дієслів, у «Контекстах» - дізнаватися, як вживається слово на прикладі реальних речень з перекладами.

Користуватись онлайн-сервісом можуть як зареєстровані, так і незареєстровані користувачі, проте реєстрація дає більше можливостей. Так, вказавши email і пароль або підтвердивши обліковий запис у соціальних мережах, користувач може синхронізувати контент, доданий у «Мої переклади» на сервісі, з Обраним у мобільному додатку на iOS та Android.

PROMT.One для iOS та Android

Безкоштовний мобільний перекладач PROMT.One доступний у AppStore та Google Play. Мобільний додаток включає функції перекладу, словника та розмовника, працює в режимі «Діалог», даючи можливість спілкуватися з іноземцями їхньою рідною мовою, розпізнає та перекладає тексти на фотографіях, підтримує голосове введення та озвучення та може заощаджувати трафік у роумінгу. Версія для iOS включає віджет для миттєвого перекладу, сумісна з Apple Watch і дозволяє переводити повідомлення в iMessage, а додаток для Android відображає переклад скопійованого тексту на панелі повідомлень.

PREMIUM-можливості

Користувачам PROMT.One на iOS та Android доступна PREMIUM-підписка, що дає розширені можливості: необмежений переклад в офлайн-режимі та відсутність реклами.

Інші новини