+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Ув'язненим дозволили користуватися ПЗ Microsoft в освітніх цілях

В'язням дозволили користуватися ПЗ Microsoft з освітньою метою

Департамент виправних установ (DCS) у Південній Австралії повідомив про впровадження програмного забезпечення Microsoft для навчання ув'язнених базовим навичкам роботи на комп'ютері, читанні, арифметиці та листі. Проект запущено в рамках ініціативи 10by20, метою яких є скорочення на 10% повторних скоєнь злочинів.

У виправних колоніях були розгорнуті хмарні сервіси Microsoft Azure для цифрової освіти ув'язнених, тоді як раніше навчання відбувалося з використанням паперових носіїв. Впровадження інформаційних технологій ускладнювалося технічними труднощами, пов'язаними з налаштуванням інтернет-доступу та обмеженнями роботи пристроїв у жорстко контрольованих умовах, таких як у в'язниці.

Хмарна платформа Microsoft дозволила DCS постійно контролювати доступ до сайтів, які дозволено відвідувати ув'язненим. Програма цифрової освіти стартувала в жовтні 2018 року, до квітня 2019 року в ній беруть участь чотири в'язниці.

Щороку до в'язниць Південної Австралії потрапляють близько 6 тис. осіб. Приблизно половина людей після звільнення вчиняють повторні злочини через два роки. Щоб скоротити кількість рецидивів, влада займається навчання злочинців і розвиває в них навички, які можуть стати в нагоді на свободі.

DCS розгорнув хмарну платформу, що використовує Azure і Office 365 в освітніх цілях. До неї одночасно може підключатися до 3 тис. осіб, а в майбутньому це обмеження може бути збільшенням у разі потреби. До кінця квітня 2019 року системою онлайн-освіти користуються 472 австралійські в'язні.

Безпека була однією з найважливіших умов для нас, тому що, на відміну від будь-якого іншого навчального закладу, наші студенти — це в'язні. У зв'язку з цим ми маємо обмежити їм можливості для спілкування. Потрібно було обмежити зовнішню взаємодію із установою, а також усередині неї, — зазначив представник DCS

Інші новини