+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

За видобуток криптовалюти в Amazon AWS та Google Cloud сінгапурцю загрожує понад 20 років в'язниці

За видобуток криптовалюти в Amazon AWS та Google Cloud сінгапурцю загрожує понад 20 років в'язниці

Громадянину Сінгапуру подано|

Згідно з обвинувальним висновком, у період з жовтня 2017 року до лютого 2018 року після зростання популярності та вартості криптовалют обвинувачений проводив великомасштабну кампанію з видобутку криптовалюти за допомогою шахрайства та крадіжки особистих даних. Хо, імовірно, використав вкрадену персональну інформацію та дані про кредитну картку відомого каліфорнійського розробника відеоігор для створення облікових записів у кількох хмарних сервісах у США.

Підозрюваний використовував акаунти для майнінгу різних криптовалют, у тому числі Bitcoin та Ethereum. Хо створив мережу фальшивих облікових записів електронної пошти та використав методи соціальної інженерії для обману провайдерів хмарних обчислень, щоб отримати підвищені привілеї в акаунті, збільшити обчислювальну потужність комп'ютера та об'єм сховища, а також ухилиться від оплати за рахунками.

Обчислювальні потужності використовувалися для майнінгу криптовалюти, яку Хо потім використав або обмінював на валюту на різних online-майданчиках. Протягом кількох місяців зловмисник використав ресурси хмарних обчислень на $5 млн у рамках майнінгу. Хо також використав персональні дані одного з мешканців Техасу, а також засновника технічної компанії в Індії для створення облікових записів у хмарних сервісах Google, які він аналогічним чином використовував для майнінгу криптовалюти.

Сумарно за всіма пунктами звинувачення чоловікові загрожує понад 20 років тюремного ув'язнення.

Інші новини