+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

YouTube вносить зміни до роботи системи Content ID

YouTube вносить зміни до роботи системи Content ID

Ті, хто пред'являє претензію вручну, тепер повинні точно вказати ділянку запису, яка, на їхню думку, порушує авторські права

Частиною сервісу YouTube є система Content ID, в якій зберігаються «цифрові відбитки» - зразки контенту, завантажені правовласниками. Всі нові відео, що потрапляють у YouTube, порівнюються з цими відбитками, і при виявленні збігу Content ID вживає заходів щодо захисту авторських прав. Крім цього, скарга може бути подана вручну, що, як нескладно здогадатися, створює можливість зловживань.

У YouTube нещодавно визнали зростання кількості необґрунтованих скарг (мовою сервісу це було названо «деякою плутаниною, оскільки в заявках іноді не вистачає ключової інформації, яка може допомогти вирішити проблему»). Сервіс вирішив проблему досить просто. Тепер ті, хто пред'являє претензію вручну, повинні точно вказати ділянку запису, яка, на їхню думку, порушує авторські права. З іншого боку, покращено інструменти редагування відео в Creator Studio, щоб творцям відео було простіше змінювати контент, що фігурує у претензії.

Зазначимо, що власники авторських прав, викриті в неодноразовому ненадання точних даних про ймовірне порушення, втратять можливість подавати скарги вручну.

Щодо інструментів для редагування, вони дозволяють видаляти контент, що фігурує у скарзі, після чого скарга знімається автоматично. Усього передбачено три варіанти редагування, які не вимагають редагувати та завантажувати відео заново: приглушення звуку, заміна ділянки звукової доріжки на безкоштовну з бібліотеки YouTube та видалення фрагмента відео.

Інші новини