+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

YouTrack 2019.1. JetBrains оновила баг-трекер та інструмент для управління завданнями, проектами та Agile-процесами

YouTrack 2019.1. JetBrains оновила баг-трекер та інструмент для управління завданнями, проектами та Agile-процесами

Поліпшення в YouTrack 2019.1

Вибрані Agile-дошки

Тепер можна відзначати вибрані Agile-дошки. Це зручно, якщо ви працюєте з кількома дошками, наприклад, з командною, персональною і так далі. Вибрані дошки завжди відображаються у верхній частині списку.

Додаток YouTrack для Slack

До цього релізу можна було інтегрувати Slack лише з YouTrack InCloud. У YouTrack 2019.1 ми додали інтеграцію з YouTrack Standalone. Тепер можна отримувати сповіщення про оновлені завдання, розкривати посилання для перегляду та копіювати повідомлення до чернеток завдань.

Підтримка перекладів інтерфейсу, створених спільнотою користувачів

Зараз YouTrack офіційно перекладено кількома мовами: російською, німецькою, французькою, японська та іспанська. До цього релізу можна було вручну завантажувати свої переклади в YouTrack Standalone, але процес був незручний.

Тепер, якщо ви хочете працювати з YouTrack мовою, яка офіційно не підтримується, можна взяти участь у перекладах через Crowdin — сервіс з локалізації, який ми активно використовуємо в JetBrains. Ви можете приєднатися до редагування перекладів вже доданими мовами або додати нову мову (для цього зв'яжіться з адміністратором проекту або напишіть нам на підтримку).

Поля для карток, що настроюються на Agile-дошках

Ми додали можливість настроювати відображення полів на картках на Agile-дошках. Що змінилося?

  • Додано можливість вибрати, які поля відображатимуться на картці.
  • Поля тепер відображаються в нижній частині картки.
  • У карток тепер немає фіксованого розміру, він залежить від обсягу контенту завдання.

Темна тема

Починаючи з YouTrack 2019.1 темна тема працює на всіх сторінках, крім поточної версії сторінки списку завдань. Якщо увімкнути експериментальну версію сторінки списку завдань, темна тема на ній також працюватиме. Включити тему можна або в меню, яке відкривається на кліку на аватарці, або в загальних параметрах вашого профілю.

Швидкий доступ до параметрів проекту

Якщо у вас є права на оновлення проекту, то для переходу в налаштування тепер достатньо натиснути на значок поруч із назвою проекту на панелі полів завдання.

Вибір типу одиниці роботи за умовчанням

Коли ви додаєте тип роботи при додаванні витраченого на завдання часу, за замовчуванням буде обрано той самий тип, що й минулого разу. Завдяки цьому покращенню ви заощадите трохи часу, звітуючи у своїй роботі.

Новий дизайн сторінки списку завдань (експериментальна функціональність)

Ура, ми готові показати вам першу версію нової сторінки зі списком завдань! Крім видимих ​​зовнішніх змін, нова сторінка підтримує деревоподібний режим для всіх рівнів деталізації завдань, розумні фільтри, які допомагають уточнювати пошуковий запит, і темну тему. Переключитися на новий дизайн можна будь-коли в правому верхньому кутку сторінки.

 

  • Можливість клонувати Agile-дошки.
  • Індивідуальне налаштування для відображення періодів часу.
  • Можливість анонімного з'єднання з сервером SMTP.
  • Поліпшення підсвічування синтаксису в Markdown.

 

Інші новини

Найкраща ціна