+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

YouTrack 2017.3 – нова версія системи управління проектами

JetBrains випустила нову версію системи управління проектами - YouTrack 2017.3

Що нового в YouTrack 2017.3?

 • Автоматизація робочих процесів за допомогою JavaScript.
 • Поліпшена підтримка методології Kanban.
 • Шаблон для створення персональної дошки.
 • Свімлейни на основі проектів.
 • Обмеження спроб автентифікації.
 • Розширене налаштування видимості завдань.
 • Покращення у звіті за часом.
 • Предустановки OAuth 2.0 для GitLab та Bitbucket Cloud.
 • Підтримка віджетів користувача як частина експериментальної функціональності.

Автоматизація робочих процесів за допомогою JavaScript

Робочі процеси (workflow) на JavaScript у YouTrack 2017.3 більше не є частиною експериментальної функціональності. Тепер можна писати код для автоматизації робочих процесів на JavaScript замість спеціалізованої мови, як це було в попередніх версіях.

Покращена підтримка Kanban

У YouTrack 2017.3 додано можливість відключати спринти на Agile-дошці. Тепер командам, які дотримуються методології Kanban, більше не доведеться адаптувати свої процеси до роботи на основі спринтів. Ви також можете налаштувати дошку таким чином, щоб картки на неї потрапляли за пошуковим запитом.

Шаблон для персональної дошки

У YouTrack 2017.3 додано шаблон для створення персональної Agile-дошки. Цей шаблон автоматично визначає всі проекти, в яких ви берете участь, та містить пошуковий запит для фільтрації карток на дошці, щоб відображалися лише завдання, призначені для вас.

Покращення в налаштуваннях видимості

Тепер ви можете обмежувати видимість завдань, коментарів, вкладень на одну або кілька груп, а також окремих користувачів. У YouTrack 2017.3 також з'явилася підтримка приватних завдань. Таким чином, якщо у проекті є завдання, яке ви нікому не бажаєте показувати, ви можете встановити видимість лише для себе.

Покращення звіту за часом

У YouTack 2017.3 внесено покращення в налаштування параметрів звіту за часом.

 • Нові фільтри дозволяють генерувати звіт про витрачений час для одного або кількох користувачів.
 • З'явилася можливість робити звіт за часом, витраченим сьогодні, вчора або минулого місяця.


Також додана можливість групувати дані щодо проектів. Замість створення окремих звітів для кожного проекту, тепер можна створити єдиний звіт і стежити за роботою команд з окремих проектів.

Предустановки OAuth 2.0 для GitLab та Bitbucket Cloud

Тепер для входу в YouTrack можна використовувати облікові записи GitLab і BitBucket Cloud. Достатньо зареєструвати YouTrack у сервісі, що підключається, і включити відповідний модуль аутентифікації в налаштуваннях керування доступом.

Поліпшена інтеграція з Zendesk

У новій версії YouTrack ми також покращено інтеграцію з Zendesk.

 • Тепер із тикетів Zendesk можна створювати завдання в YouTrack з фіксованим акаунтом автора завдання. Якщо цей параметр увімкнено, YouTrack не створює нових облікових записів для всіх користувачів, які надсилають запити на підтримку.
 • Тепер YouTrack додає посилання на тікет Zendesk до кожного завдання, яке було створено через інтеграцію з Zendesk. Ці посилання дозволяють відкривати вихідний тикет Zendesk прямо із завдання у YouTrack.

Інші новини