+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Xtremepush оголосив про розширення функціоналу своєї платформи рішенням Maxautomation Journey Builder

Xtremepush оголосив про розширення функціоналу своєї платформи рішенням Maxautomation Journey Builder

Xtremepush, виробник багатоканальної платформи для автоматизації маркетингових кампаній та аналітики, повідомляє про розширення функціоналу своєї платформи рішенням Maxautomation Journey Builder.

Maxautomation Journey Builder – це набір інструментів для створення автоматизованих маркетингових кампаній, заснованих на діях, поведінці та уподобаннях клієнтів, використання якого дає компаніям можливість заздалегідь вибудовувати сценарії поведінки клієнтів та взаємодіяти з ними на кожному етапі життєвого циклу, з моменту реєстрації або завантаження мобільного додатка.

Рішення Maxautomation Journey Builder повністю інтегроване в платформу Xtremepush і забезпечує візуалізацію кампаній та багатоканальну взаємодію по всіх цифрових каналах, включаючи електронну пошту, SMS.

Платформа Xtremepush являє собою набір інструментів для автоматизації маркетингових кампаній та аналітики, які дають можливість компаніям краще розуміти своїх мобільних та веб-користувачів та допомагають компаніям збільшувати доходи та максимізувати лояльність до бренду, поєднуючи та використовуючи знання про поведінку користувачів з функціями взаємодії всіх каналах. Ключові функції рішення включають аналітику поведінки користувачів онлайн і офлайн, інтелектуальний націлення і сегментацію, розумні інтерактивні повідомлення, необмежені можливості геолокації, використання будь-яких каналів комунікації, взаємодія з додатками, веб-сайтами та соціальними мережами, персоналізовані повідомлення в режимі реального часу оцінку кампаній.

Інші новини