+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Xerox представив оновлене портфоліо Xerox Business Services

Xerox представив оновлене портфоліо Xerox Business Services

Xerox представила оновлену пропозицію в галузі послуг. Оновлене портфоліо складається з п'яти горизонтальних та чотирьох галузевих послуг, розроблених у відповідь на виклики цифрової трансформації.

За інформацією компанії, оптимізація критично важливих для бізнесу процесів, які забирають багато часу, життєво необхідна для успіху в будь-якій галузі. Виконати її допоможуть горизонтальні послуги Xerox:

  • Xerox Intelligent Workplace Services: завдяки автоматизації, управлінню контентом і оптимізації друкованої інфраструктури ці сервіси зроблять робочі простори більш ефективними та захищеними.
  • Xerox Capture & Content Services: інтелектуальне введення та обробка даних, що надходять по різних каналах, і автоматизація робітників процесів зроблять інформацію доступною в потрібний момент, дозволяючи проактивно приймати вивірені бізнес-рішення.
  • Xerox Accounts Payable Services: в цю категорію входять послуги з обробки платіжних документів контрагентів, що реалізуються шляхом автоматизації паперового або в рамках електронного документообігу. Сервіси Xerox звільнять компанії від трудомістких процесів, підвищать швидкість, якість та безпеку обробки даних, забезпечать управління розрахунками та платежами.
  • Xerox Digital Hub & Cloud Print Services: комплексні хмарні рішення прискорять процеси дизайну, виробництва та доставки друкованих та електронних матеріалів, а також допоможуть краще контролювати їх вартість.
  • Xerox Campaigns on Demand Services: рішення для проведення інтегрованих багатоканальних маркетингових кампаній, яке масштабується для аудиторій будь-якого розміру.

Перший набір галузевих сервісів Xerox створено з урахуванням потреб компаній, що працюють у страхуванні, охороні здоров'я, державному секторі і роздрібній торгівлі, і відкриває їм можливості для підвищення рівня послуг, що надаються:

  • Цифрові сервіси Xerox для страхування допоможуть страховим компаніям відповідати на різноманітні запити клієнтів на етапах залучення та подальшого супроводу.
  • Цифрові сервіси Xerox для охорони здоров'я допоможуть медичним установам підвищувати якість обслуговування пацієнтів з моменту госпіталізації до виписки при суворому дотриманні нормативно-правових умов, що посилюються.
  • Цифрові сервіси Xerox для держпослуг допоможуть державним установам вибудовувати оптимальні схеми надання послуг населенню, скорочуючи витрати, пов'язані із виконанням вимог законодавства.
  • Цифрові сервіси Xerox для рітейлу допоможуть роздрібним компаніям стимулювати залучення цільової аудиторії та збільшувати лояльність бренду, покращуючи якість обслуговування споживачів на всіх етапах.

Оновлені сервіси Xerox на квітень 2019 року доступні в США, Великобританії, Канаді і Франції

Інші новини