+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Wolfram Researh оголосили про те, що вони дали доступ до Wolfram Engine для всіх розробників софту

Wolfram Researh оголосили про те, що вони дали доступ до Wolfram Engine для всіх розробників софту

Wolfram Researh оголосили про те, що вони дали доступ до Wolfram Engine для всіх розробників софту. Ви можете завантажити його та використовувати у своїх некомерційних проектах

Вільний Wolfram Engine для розробників дає можливість використовувати Wolfram Language в будь-якому стеку розробки. Wolfram Language, який доступний у вигляді пісочниці — це мультипарадигмальна обчислювальна мова, що лежить в основі найвідоміших продуктів Wolfram: Mathematica і Wolfram Alpha. Безкоштовний Wolfram Engine також має повний доступ до бази знань Wolfram та її попередньо підготовлених нейронних мереж. Але для його використання вам необхідно оформити безкоштовну підписку на Wolfram Cloud.

"Мета вільного двигуна Wolfram для розробників — полегшити для всіх використання мови Wolfram Language у будь-яких проектах і дати можливість створювати системи, що використовують переваги його обчислювального інтелекту," — каже фахівець у галузі комп'ютерної інформації та засновник Stephen Wolfram у своєму блогу, де він анонсує проект. Він пояснює, що Wolfram Language , особливо спільно з Mathematica, широко використовується в дослідницьких цілях, науці про дані та освіту Мета відкриття Wolfram Engine - збільшити використання мови Wolfram серед розробників програмних продуктів та додатків (і, звичайно ж, збільшити кількість платних підписок на Desktop- та хмарні опції Wolfram ).

Згідно з VentureBeat, Wolfram Alpha відсвяткувала своє 10-річчя минулого тижня. Wolfram Engine, який знаходиться під капотом Wolfram Alpha – двигун комп'ютерних знань, який відповідає на специфічні запити, отримуючи дані із бази знань Wolfram. Він, наприклад, використовується у пошукових системах DuckDuckGo and Microsoft Bing, а також при виконанні обчислювальних запитів у Amazon Alexa та Siri від Apple.

"Найважливішим є усвідомлення того, що мова Wolfram Language у її нинішньому вигляді — це справді нова річ: повномасштабна обчислювальна мова. Так, це надзвичайно потужна і продуктивна мова програмування, і навіть набагато більше. Тому що вона має унікальну особливість , що полягає в тому, що в нього вбудовано величезну кількість обчислювальних знань: знання про алгоритми, знання про реальний світ, знання про те, як автоматизувати речі, - говорить Wolfram. "Мета мови Wolfram Language проста, хоч і амбітна: все має бути прямо тут, у мові, і має бути якомога автоматичнішим."

 

Інші новини