+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

WinZip 22 – нова версія популярного архіватора від Corel. Архіватор WinZip став найпотужнішою утилітою управління, стиснення, захисту та відправлення файлів

Нові можливості WinZip 22

 
НОВЕ! Запит на розпакування та відкриття
Тепер можна миттєво розпакувати будь-який zip-файл із провідника, файлової панелі WinZip, стрічки WinZip або меню «Файл». Крім того, у програмі представлені засоби розпакування zip-файлів у вихідну папку, папку документів або будь-яку іншу папку.

НОВЕ! Розпакування в папку на панелі файлів
Розпакування будь-якого файлу в обрану на панелі файлів папку може бути виконане одним клацанням миші.

НОВЕ! Прискорений запуск
Тепер можна сконцентруватися повністю на виконанні поточного завдання! Прискорений вдвічі запуск програми дозволяє підвищити ефективність роботи та знизити ризик відкриття множинних вікон WinZip.
НОВЕ! Конвертація зображень з одного формату в інший
У програмі представлені ефективні та прості в роботі засоби зменшення обсягу файлів зображень, а також функції конвертації зображень з одного формату в інший (наприклад, jpg to png). Файли можна потім додати до zip-файлу або зберегти на робочому столі для повторного використання.

НОВЕ! Видалення особистих даних із файлів
Прості у використанні засоби видалення персональних даних (EXIF) виключають особисту інформацію з файлів під час їх надсилання. Видалення особистих даних забезпечує відсутність у файлах додаткової інформації, яка зазвичай не відображається. У програмі передбачені можливості видалення персональних даних із файлів таких форматів: DOC/DOCX, GIF, JPG (JPEG), PDF, PNG, PSD, PPT/PPTX, XLS/XLSX.

НОВЕ! Підтримка POSIX TAR
Тепер файли POSIX TAR можна відкривати та розпаковувати в оновленому форматі стиснення.

НОВИЙ! WinZip Express: копіювання до буфера обміну
У WinZip Express представлені різноманітні методи обміну файлами, до списку яких тепер входить і буфер обміну. Програма дозволяє копіювати хмарні посилання в буфер обміну для подальшої вставки цих посилань до інших програм для обміну даними.

НОВЕ! Опції адресної книги
Тепер програма передбачає можливість надсилання разових повідомлень через поштового клієнта WinZip без необхідності додавання адресатів до списку контактів. Також надано нову можливість відмовитися від додавання до списку адресатів, чиї дані були введені вручну. Це особливо зручно при пошуку роботи або надсиланні одиничних повідомлень одержувачам, з якими ви, швидше за все, не будете підтримувати зв'язок.

НОВЕ! Захист паролем в рамках усієї організації
З метою запобігання значним втратам часу організації можуть швидко і легко відновлювати зашифровані файли в ході судово-бухгалтерських ревізій. Крім того, можна відновлювати зашифровані файли, залишені колишніми співробітниками.
Тільки у версії Enterprise.

НОВЕ! Приховування кнопок стрічки у версії Enterprise
У WinZip Enterprise кнопки вимкнених функцій приховані. Відображаються лише доступні для роботи інструменти, що дозволяє уникнути появи помилкових заявок адміністратора та непотрібних робочих циклів.
Тільки у версії Enterprise.

НОВЕ! Підтримка Slack
Тепер користувачі версії Enterprise можуть працювати з функціоналом обміну файлами WinZip через корпоративне рішення Slack, спрямоване на оптимізацію робочого процесу та усунення непотрібних дій. Вирішуйте завдання стиснення та надсилання файлів через месенджер Slack. Потрібного адресата можна знайти прямо у списку контактних осіб Slack.
Тільки у версії Enterprise.

НОВЕ! Конфігурація інтерфейсу користувача
Користувачі версії Enterprise, зацікавлені головним чином у роботі з функціоналом стиснення даних, можуть підключитися до класичного інтерфейсу, де відображається лише стрічка, а панелі дій та файлів, навпаки, приховані. Така конфігурація може бути встановлена ​​на етапі початкового налаштування програми. Якщо надалі виникне потреба в роботі з іншими функціями, параметри можна змінити.
Тільки у версії Enterprise.

НОВЕ! Майстер завдань: пропуск робочих файлів EDP
Користувачі версії Enterprise тепер можуть використовувати Майстер завдань для резервного копіювання персональних даних у захищеному режимі в середовищі Windows без необхідності вручну контролювати робочі файли.
Тільки у версії Enterprise.

Покращено! Шифрування zip-файлів
Шифрування існуючого zip-файлу виконується одним клацанням миші по стрічці інструментів. Вкладка інструментів на стрічці, що представлена ​​у WinZip, дозволяє однією дією виконувати шифрування окремих файлів або всієї групи файлів або в існуючому zip-файлі. Цей винятково ефективний метод зводить можливість помилки до мінімуму.

Покращено! Опції шифрування нових файлів
При оновленні zip-файлу, що містить зашифровані файли, WinZip автоматично застосовує шифрування до замінних файлів. Запит на введення пароля для вихідного файлу захищає від несанкціонованого доступу.

ПОЛІКШЕНО! Захист паролем
Зашифровані файли, які містяться у zip-файлі, тепер неможливо видалити без пароля. Ця нова встановлена ​​за замовчуванням опція зводить до мінімуму кількість помилкових видалень файлів.

ПОЛУЧЕНО! Спрощений процес перенесення файлів
Нова кнопка «Перенести», розташована поруч із кнопкою «Додати», дозволяє чітко диференціювати завдання додавання та перенесення файлів у zip-файл.
 

Вимоги до системи


• Microsoft® Windows® 10, Windows 8, Windows 7 та Windows Vista®
• Internet Explorer 8 або новішої версії
• Для активації продукту потрібний доступ до Інтернету

Інші новини