+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

WinZip тепер доступний і для Mac

Компанія WinZip Computing, підрозділ корпорації Corel, розширює можливості програми WinZip®, призначеної для стиснення та шифрування файлів та оптимізації поштових вкладень, та випускає рішення для платформи Mac® та мобільних пристроїв. Компанія WinZip сьогодні оголосила про доступність принципово нового продукту WinZip Mac Edition, а також про майбутній випуск перших мобільних додатків WinZip. . Новий продукт поєднує в собі всі найкращі функції та характеристики WinZip, у тому числі можливість архівації файлів шляхом перетягування, а також функцію стиснення поштових вкладень, з легкістю та елегантністю, притаманною платформі Mac. Архіватор WinZip Mac Edition відрізняється повністю новим інтерфейсом і пропонує користувачам інструменти, що підвищують продуктивність і дозволяють зменшити розмір файлу, захистити конфіденційну інформацію та миттєво надсилати стислі поштові вкладення.

Крім оголошення про доступність нової версії утиліти WinZip для Mac компанія також повідомила про майбутній випуск принципово нових продуктів на початку 2011 року. WinZip розробляє мобільні програми для iPhone® та iPad® та планує забезпечити підтримку платформи Android™.

«У нашому повсякденному житті ми бачимо збільшення кількості різноманітних пристроїв та платформ, підключених до мережі – з їх допомогою генеруються величезні обсяги даних, якими користувачі потім діляться один з одним. У сучасному світі, коли, побачивши щось цікаве, ми прагнемо це сфотографувати та поділитися з іншими, величезне значення має компресія даних, що відкриває для WinZip чудові можливості”, – каже Патрік Ніколс. (Patrick Nichols), президент WinZip.

“Маючи чудову репутацію та вважаючись еталоном у галузі компресії даних, ми прагнемо допомогти нашим користувачам передавати файли ще швидше та безпечніше. Ми представили принципово нові продукти – WinZip для Mac, мобільних пристроїв та Інтернету, завдяки цим платформам у нас з'являються нові користувачі з новими вимогами та очікуваннями. Ми прагнемо, щоб кожна нова наша пропозиція мала унікальний функціонал і задовольняла потреби певних споживчих груп, при цьому всі наші рішення побудовані на базі провідної галузевої технологічної платформи WinZip”, додав Патрік Ніколс.

Переваги рішення WinZip Mac Edition
 

  • Забезпечує стиснення файлів для зручної роботи з ними
  • Підтримує всі найпоширеніші формати архівів (Zip, Zipx, RAR, LHA, 7Z)
  • Захищає конфіденційну інформацію
  • Дозволяє легко архівувати файли та обмінюватися ними
  • Пропонує можливість швидкого та безпечного відправлення файлів у поштових вкладеннях
  • Забезпечує істотну економію на носіях
  • Дозволяє легко обмінюватися архівами між платформами Mac і PC

Інші новини