+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

WinZip® System Utilities Suite - новий пакет утиліт від WinZip Computing, що входить до корпорації Corel® Corp., допоможе збільшити продуктивність комп'ютера

Пакет WinZip® System Utilities Suite включає потужні системні інструменти, призначені для усунення поширених проблем з програмним та апаратним забезпеченням, покращення стабільності системи, а також збільшення швидкості роботи комп'ютера. Створений для простої максимально автоматизованої роботи, дебютний для WinZip Computing пакет утиліт WinZip System Utilities Suite забезпечує повний набір засобів для підтримки «здоров'я» персонального комп'ютера.

Продовжуючи традиції програмних продуктів WinZip Computing, створених для забезпечення збереження важливих даних та файлів користувачів, WinZip® System Utilities Suite автоматично здійснює регулярні дії, спрямовані на підтримку працездатності системи та зниження ймовірності виникнення поширених проблем, таких як збої, системні помилки чи зниження продуктивності. З плином часу помилки в реєстрі OC Windows®, фрагментація жорсткого диска, неправильно встановлені або застарілі драйвери пристроїв, а також компоненти програмного забезпечення, що не використовуються, призводять до уповільнення роботи комп'ютера. Новий пакет WinZip® System Utilities Suite допоможе ефективно впоратися з усіма цими проблемами.WinZip System Utilities Suite — комплексне рішення для очищення, захисту та оптимізації ПК
• Очищення — утиліти-чистильники видалять застарілі та більше не потрібні системні файли, виправлять помилки реєстру, ліквідують дублікати файлів і звільнять пам'ять, що не використовується, для збільшення продуктивності.
• Захист — утиліти для забезпечення захисту та обмеження доступу до даних приберуть приховані шляхи до приватних даних, нададуть можливість повністю видалити приватні дані, зашифрують та захистять особливо важливі особисті файли користувача, створять резервні копії необхідних файлів і документів, а також автоматично відновлять випадково видалені файли даних.
• Оптимізація — інструменти оптимізації забезпечать швидке та ефективне функціонування системи шляхом оновлення драйверів пристроїв, дефрагментації жорсткого диска, перевірки накопичувачів для виявлення помилок файлової системи чи апаратних збоїв, а також видалення непотрібних програм.

Ціна та доступність
Версія пакета утиліт WinZip System Utilities Suite випущена для операційних систем Windows XP, Windows Vista, Windows 7 і може бути придбана на веб-сайті < a href="http://www.itpro.ua">www.itpro.ua

Для безкоштовного аналізу системи можна завантажити пакет WinZip System Utilities Suite з веб-сайту www.winzip.com , що дозволить виявити проблеми, що впливають на продуктивність та надійність роботи ПК.

Утиліту для оптимізації реєстру WinZip® Registry Optimizer, що входить до пакету WinZip System Utilities Suite, доступна також для придбання окремо. Її також можна придбати безпосередньо на сайті www.itpro.ua

Більш детальна інформація про пакет WinZip System Utilities Suite, а також вхідних утилітах, у тому числі WinZip Driver Updater і WinZip Registry Optimizer, доступна в мережі інтернет на веб-сайті www.winzip.com .

Інші новини

Найкраща ціна