+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

WinZip® 19 вже доступний російською мовою

WinZip® 19 та WinZip® 19 Pro - це програми для обміну файлами, що кардинально змінюють роботу з усіма файлами, де б вони не знаходилися, у хмарі або на локальному накопичувачі. Нові програми забезпечують простий інструмент для захисту ваших конфіденційних даних та обміну файлами за допомогою електронної пошти, хмарних сервісів та інших інструментів. Повністю перероблені, оптимізовані програми WinZip 19 та WinZip 19 Pro відрізняються ще зручнішим інтерфейсом, більш високою продуктивністю та простотою у використанні. З появою WinZip 19 нарешті з'явився єдиний додаток для платформи Windows, в якому реалізовані функції уніфікованого управління локальними, мережевими файлами та файлами, розміщеними у хмарі, а також потужні засоби захисту конфіденційних даних та простий у використанні інструмент для організації спільного доступу до файлів.

Нові можливості WinZip 19: 

  • Централізоване керування файлами: домагайтеся ще вищої продуктивності з новими функціями WinZip 19 для керування файлами. Тепер програма дозволяє з легкістю працювати з локальними та мережевими файлами, а також з файлами, розміщеними в хмарних сервісах, без необхідності використання різних програм та браузерів, нишпорення папками або пошуку по численних хмарних сервісах. Переміщуйте, видаляйте та перейменовуйте файли у хмарі та між обліковими записами та накопичувачами. Захищайте конфіденційні дані у хмарі за рахунок шифрування файлів до їхнього перенесення у хмарний сервіс і навіть після того, як вони завантажені у хмару. Користуйтеся різними опціями для збереження файлів та обміну ними, у тому числі через хмарні сервіси, електронну пошту, месенджери та соціальні мережі.
  • Спрощений, задачно-орієнтований інтерфейс користувача: повністю перероблений інтерфейс нового WinZip відрізняється сучасним компонуванням, що забезпечує більш зручну і продуктивну роботу з файлами. Адаптивна панель Actions робить вибір необхідних інструментів ще швидшим. Програма дозволяє миттєво перемикатися з функцій архівування на керування файлами відповідно до ваших робочих процесів. та змінювати розмір фотографій у будь-який момент у процесі архівування. WinZip 19 забезпечує додаткову гнучкість прийняття рішень: ви можете здійснювати ці операції до, під час або після того, як ви додали файли до zip архіву, і вказувати, чи повинні ці операції застосовуються відразу до всіх файлів у zip-архіві, або тільки до вибраних файлів. до нового файлообмінного сервісу www.ZipShare.com. З легкістю надсилайте великі поштові вкладення як zip файлів. Відстежуйте отримання файлів адресатом.
  • Підтримка сенсорних екранів та екранів з високою роздільною здатністю: WinZip 19 забезпечує підтримку екранів з роздільною здатністю до 500 DPI, а перероблений інтерфейс користувача включає в себе легкі для сприйняття іконки та забезпечує зручне перетягування файлів на будь-яких екранах. Створене для максимально ефективної роботи з комп'ютерами-трансформерами та пристроями нового покоління, WinZip 19 автоматично адаптується до пристроїв та забезпечує користувачам Оптимальний досвід роботи, незалежно від вибраного режиму – планшета або ноутбука. CloudMe. Підтримка Twitter, Facebook, Google Talk/Google+ Hangouts, Yahoo! Messenger та Jabber полегшують публікацію та обмін файлами в соціальних мережах та месенджерах.

     

Інші новини