+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Windows Virtual Desktop (WVD) - Microsoft запустила сервіс, що дозволяє використовувати Windows на віртуальній машині Azure

Windows Virtual Desktop (WVD) - Microsoft запустила сервіс, що дозволяє використовувати Windows на віртуальній машині Azure

Microsoft запустила свій сервіс Windows Virtual Desktop (WVD), який дозволяє буквально використовувати Windows на віртуальній машині Azure. Ідея «віртуального десктопу», по суті, розвиває модну тенденцію потокових ігрових та відеосервісів, коли клієнту потрібен лише малопотужний термінал та вихід до Інтернету.

Як зазначається, проект запущено одразу у всьому світі. При використанні Windows Virtual Desktop буде відстежуватися місцезнаходження користувача, щоб обробка даних йшла найближчим до нього ЦОД.

Спочатку планувалося, що запуск відбудеться в США, а потім поступово будуть підключені інші країни. Але, схоже, ситуація змінилася. Як заявив головний інженер-розробник WVD Скотт Манчестер (Scott Manchester), лише на попередню версію сервісу замовлення надійшли від більш як 20 тисяч компаній. Крім того, сервіс Microsoft Teams отримав розширену підтримку в рамках WVD.

Як зазначається, багато компаній так чи інакше переносять свої ресурси до хмар. Це дозволяє заощаджувати на фахівцях на місцях, оскільки потрібно лише раз налаштувати систему. В іншому все лягає на плечі техпідтримки Microsoft. З іншого боку, доступність WVD та інших сервісів є критично важливою, оскільки будь-яке порушення у роботі інтернет-з'єднання чи хмари автоматично залишає користувачів без можливості роботи.

При цьому зазначимо, що віртуальний десктоп дозволяє використовувати Windows 10 в багатосесійному режимі. І зараз WVD — єдиний варіант для такої роботи. Також наголошується, що підприємства можуть отримати доступ до Windows 10 Enterprise та Windows 7 Enterprise на WVD без додаткових витрат на ліцензування (хоча за використання Azure заплатити доведеться), якщо вони мають відповідну ліцензію на Windows 10 Enterprise або Microsoft 365.

Інші новини

Найкраща ціна