+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Windows Subsystem for Linux 2 доступний для Windows Insiders

Windows Subsystem for Linux 2 доступний для Windows Insiders

Ви можете спробувати Windows Subsystem for Linux 2, встановивши Windows build 18917 в Insider Fast ring! Як розпочати роботу, нові wsl.exe команди

Початок роботи з WSL 2

Microsoft хотів зробити WSL 2 максимально схожим на WSL 1, і дуже чекає ваших відгуків про те, що можна було б поліпшити. Документація по установці пояснить як розпочати роботу з WSL 2.

При початку роботи з WSL 2 ви помітите кілька UX-змін. Нижче докладно про дві найважливіші зміни в initial preview.

Помістіть файли Linux у кореневу файлову систему Linux

Переконайтеся, що файли, до яких ви часто будете звертатися з програмами Linux, розміщені всередині вашої кореневої файлової системи Linux, щоб отримати переваги у продуктивності файлів. Ми розуміємо, що останні три року ми просили вас поміщати файли на диск C при використанні WSL 1, але це не стосується WSL 2. Для більш швидкого доступу до файлової системи WSL 2 ці файли повинні бути всередині кореневої файлової системи Linux. Ми також надали програмам Windows доступ до кореневої файлової системи Linux (наприклад, File Explorer! Спробуйте запустити: explorer.exe. у домашньому каталозі вашого дистрибутива Linux і подивіться, що станеться), що значно полегшить цей перехід.

Доступ до мережних додатків Linux з динамічною IP-адресою в початкових зборках

WSL 2 включає великі зміни архітектури з використанням технології віртуалізації, і ми все ще працюємо над поліпшенням мережевої підтримки. Оскільки WSL 2 тепер працює на віртуальній машині, вам потрібно використовувати IP-адресу цієї віртуальної машини для доступу до мережних програм Linux з Windows, і навпаки, вам знадобиться IP-адреса хоста Windows для доступу до мережних програм Windows з Linux. Зараз ми прагнемо включити в WSL 2 можливість доступу до мережних додатків за допомогою localhost.

Щоб дізнатися більше про зміни UX, див. документацію: Зміни в UX між WSL 1 і WSL 2.

Нові команди WSL

Microsoft також додав кілька нових команд, які допоможуть вам контролювати та переглядати версії та дистрибутиви WSL.

 • wsl --set-version

  Використовуйте цю команду для перетворення дистрибутива на архітектуру WSL 2 або архітектуру WSL 1.
  < br />: конкретний дистрибутив Linux (наприклад, «Ubuntu») 
  : 1 або 2 (для WSL 1 або 2)
 • wsl --set-default-version

  Змінює версію інсталяції за умовчанням (WSL 1 або 2) для нових дистрибутивів.
 • wsl --shutdown

  Негайно завершує роботу всіх запущених дистрибутивів та полегшеної віртуальної машини WSL 2.

  ВМ, яка працює з дистрибутивами WSL 2, це те, що ми прагнемо робити для вас, тому ми запускаємо її, коли вам це потрібно, і вимикаємо її, коли не потрібно. Можуть бути випадки, коли ви захочете вимкнути її вручну, і ця команда дозволяє зробити це, завершивши всі дистрибутиви і завершивши роботу віртуальної машини WSL 2.
 • wsl --list --quiet

  Показує імена дистрибутивів.

  Ця команда корисна для сценаріїв, оскільки вона виводитиме лише імена дистрибутивів , які ви встановили, без відображення іншої інформації, такої як дистрибутив за промовчанням, версії і т. д.
 • wsl --list --verbose

  Показує докладну інформацію про всі дистрибутиви.

  Ця команда виводить ім'я кожного дистрибутива, в якому стані знаходиться дистрибутив і в якій версії він працює. Також показано, які дистрибутиви використовуються за умовчанням із зірочкою.

Інші новини

Найкраща ціна