+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Windows Server 2019 (версія 1903). Нові можливості у Windows Server

Windows Server 2019 (версія 1903). Нові можливості у Windows Server

Нові можливості у Windows Server версії 1903

У цьому розділі описуються деякі з нових функцій у Windows Server версії 1903, яких це випуск у Semi-Annual Channel. Ці функції включають покращення виконання та управління ними, контейнери, інструменти для роботи в установках основних серверних компонентів та можливість міграції сховища з пристроїв Linux.

Розширена підтримка для служб контейнерів сторонніх виробників

Microsoft покращив можливості платформи для підтримки служби контейнерів Azure та служб сторонніх виробників контейнерів.

 • Ми інтегрували CRI containerd з вузла обчислень службу HCS для підтримки модулів з контейнерів Windows та Linux на Windows (LCOW) в Azure.
 • Ми співпрацюємо з спільноти Kubernetes, щоб увімкнути підтримку контейнерів Windows. З появою Kubernetes v1.14 підтримка вузлів Windows Server офіційно закінчив бета-версії в постійне. Додаткові відомості див. розділі контейнери Windows, тепер підтримується в Kubernetes.
 • Кішка черепахового Tigera для Windows тепер загальнодоступна як частина підписки Tigera Essentials, так і за допомогою пропозиції без накладання мережі та мережевої політики з можливістю взаємодії, змішаних середовищах Linux та Windows.
 • Доставлено удосконаленням можливостей масштабування, покращення накладання мережі підтримка контейнерів Windows, включаючи інтеграцію з Kubernetes завдяки останньому випуску v1. 14 Flannel і Kubernetes. Додаткові відомості див. у розділі Загальні відомості про підтримку Windows у Kubernetes.

Апаратне прискорення DirectX у контейнерах

Ми дозволяємо підтримка апаратного прискорення API-інтерфейсів DirectX у Windows контейнери tp підтримки таких сценаріїв висновків машинного навчання (ML), за допомогою локальної обробки графічного обладнання графічний процесор.< /span> Додаткові відомості див. розділі прискорення GPU, переведення на контейнери Windows.

Оновлені контейнери посвідчень та групові керовані документації з облікового запису служби

Ми додали Додаткові приклади та відомості про сумісність групові керовані облікові записи службдокументації та внесені модуль PowerShell специфікації облікових даних доступно в колекції PowerShell.Додаткові відомості див. у розділі нові можливості для контейнера посвідчення запису блогу.

Додати планувальник завдань та диспетчер Hyper-V для встановлення основних серверних компонентів

Як правило, рекомендується використовувати варіант встановлення основних серверних компонентів, при використання Windows Server Semi-Annual Channel у робочому середовищі. Проте Server Core за замовчуванням пропускає ряд засобів управління корисними. ttu-id="de5e8-132">Ви можете додати багато з найбільш широко використовуваних засобів, встановивши компонент сумісності додатків, але, як і раніше, будуть внесені деякі відсутні інструменти.

Таким чином на основі відгуків клієнтів, ми додали два додаткові засоби компонентів сумісність додатків у цій версії: Планувальник завдань (taskschd.msc) та диспетчер Hyper-V (virtmgmt .msc).

Додаткові відомості див. у розділі компонент сумісності основних серверних компонентів програми.

Служба міграції сховища тепер переносить локальні облікові записи, кластери та сервери з Linux

Служба міграції сховища спрощує перенесення серверів до новішої версії Windows Server. Він надає графічний засіб, який проводить інвентаризацію даних на серверах і передає дані та конфігурацію на нових серверах — все це без додатків і користувачам доведеться внести зміни.

При використанні цієї версії Windows Server для координації міграцій ми додали такі можливості:

 • Перенесення локальних користувачів та груп на новий сервер
 • Міграція сховища з відмовостійких кластерів
 • Легше синхронізувати перенесених загальних ресурсів в Azure за допомогою служби синхронізації файлів Azure
 • Перенесення до нових мереж, таких як Azure

Додаткові відомості про міграцію служби сховища див. у розділі Загальні відомості про службу міграції сховища.

Виявлення аномалій диска системи аналітики

Insights системи — це функція прогнозної аналітики, який локально аналізує дані системи Windows Server і дозволяє відстежувати роботу сервера. Надається ряд вбудованих можливостей, але ми додали можливість встановлювати додаткові можливості через Windows Admin Center, починаючи з диска виявлення аномалій.

>

Виявлення аномалій диска — це нова можливість, якою виділяється при поведінці диски по-різному ніж зазвичай.Під час різних не завжди погано, переглядати ці аномальних секунд може стати в нагоді при усуненні несправностей у системах.

Ця можливість також доступна для серверів під керуванням Windows Server 2019.

Удосконалення Windows Admin Center

Новий випуск Windows Admin Center вийшов, додавання нових функціональні можливості для Windows Server.Інформацію про нові функції див. у розділі Windows Admin Center.

Базові налаштування безпеки для Windows 10 та Windows Server

Чернетка випуску параметри базових показників конфігурації безпеки для Windows 10 версії 1903, а також для Windows Server доступна версія 1903 року.

SetupDiag

SetupDiag доступна версія 1.4.1.

SetupDiag є засобом командного рядка, який може допомогти встановити причину не вдалося виконати оновлення Windows.  SetupDiag використовує набір правил для виявлення відомих проблем. У поточній версії SetupDiag 53 правил, що містяться у файлі rules.xml, який вилучається при виконанні SetupDiag. span>

Удосконалення відкат оновлення

Сервери можна тепер автоматично відновитися після збоїв під час запуску шляхом видалення оновлень у разі збою запуску після встановлення останніх оновлень драйверів або якості. Якщо пристрій не зміг запускатися некоректно після останньої установки якість оновлення драйверів, Windows буде автоматично видалити оновлень необхідно перевести пристрій резервного копіювання та працювати нормально.

Ця функція вимагає використовувати варіант встановлення основних серверних компонентів із сервера середовища відновлення Windows секції.

Удосконалення Microsoft Defender Advanced Threat Protection (ATP)

Windows Server включає Microsoft Advanced Thread Protection у Захиснику (Додаткові відомості див. в розділі антивірусної програми Захисника Windows у Windows Server). Цей випуск включає такі покращення:

 • Атакам контактну зону — ІТ-адміністратори можуть налаштувати пристрої за допомогою розширених веб-захисту, який дозволить визначити списки дозволених та заборонених для певної URL-адреси та IP-адреси.
 • Захист наступного покоління — елементи управління були розширені для захисту від програм-шантажистів, неправильне використання облікових даних та атак , які передаються за допомогою знімних носіїв.
  • Можливості забезпечення цілісності примусового застосування — Увімкнення віддаленого виконання атестації.
  • Перевірка змін можливостей — використовується безпека на основі віртуалізації для ізоляції важливими функціями безпеки ATP від ​​операційної системи та зловмисників.
 • ATP у Захиснику Microsoft технології захисту наступного покоління:
  • Advanced машинного навчання: Покращена за допомогою складного машинного навчання та моделі штучного Інтелекту, що дозволяють йому захиститися від зловмисників вершині , за допомогою інноваційних вразливість методів атак, засоби та шкідливих програм.
  • Захист аварійної епідемії: Забезпечує захист аварійної епідемії, який автоматично оновить пристроїв нової аналітики при виявленні нової епідемії.
  • Сертифікації ISO 27001 відповідності: Гарантує, що хмарна служба проаналізувати загрози, вразливості та вплив, і що ризик засобу управління та забезпечення безпеки застосовуються.
  • Підтримка GeoLocation: Підтримує географічне розташування та незалежності зразок даних, а також політики зберігання можна налаштувати.

Інші новини