+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Windows для IoT: розширена підтримка апаратних платформ

Windows для IoT: розширена підтримка апаратних платформ

Windows для IoT: розширена підтримка апаратних платформ та нові можливості інтелектуальних пристроїв для прискорення цифрової трансформації

Світ IoT стає все цікавішим, впливає на всі сфери бізнесу у світі, і ця трансформація прискорюється. Досягнення в галузі ІІ та машинного навчання допомагають компаніям у всіх галузях підвищити ефективність, скоротити час простою, витрати та кількість помилок та підвищити задоволеність клієнтів, використовуючи можливості інтелектуальних кінцевих пристроїв (Intelligent Edge) та інтелектуальної хмари (Intelligent Cloud).

Windows працює на промислових пристроях, що вбудовуються, вже більше двох десятиліть, і під час виступу на CEATEC в Японії я поділився стратегією Microsoft, відповідно до якої Windows для IoT дає розробникам пристроїв різного рівня можливість швидко створювати IoT-рішення та допомагати клієнтам проводити цифрову трансформацію за допомогою інтелектуальних та захищених IoT-пристроїв. На CEATEC особлива увага приділяється розвитку розумних міст, розумних будівель та розумної інфраструктури в рамках стратегії Society 5.0 («Суспільство 5.0»), і ми раді, що Windows для IoT надає масштабоване сімейство операційних систем як основу для створення інтелектуальних периферійних пристроїв. Це сімейство включає:

  • Windows 10 IoT Core. Ця ОС створена для інтелектуальних пристроїв невеликого розміру, але при цьому забезпечує керованість та безпеку на тому рівні, на який чекають користувачі Windows. Разом з Windows 10 IoT Core Services надається довгострокова підтримка ОС, а також сервіси для керування оновленнями бездротового зв'язку (OTA) та працездатністю пристрою. Відмінний приклад застосування Windows 10 IoT Core — Hourfleet, платформа для спільного використання автомобілів, що вирішує проблеми міської мобільності, з якими стикаються багато міст та спільноти. Платформа Hourfleet – це готовий до глобального розгортання, надійний та економічний продукт на основі Windows 10 IoT Core та Azure IoT.
  • Windows 10 IoT Enterprise. Ця повнофункціональна версія Windows 10 IoT забезпечує керованість на рівні підприємства та дозволяє обмежувати можливості інтелектуальних пристроїв із фіксованими функціями. Такі компанії, як City Beacon, створюють інтелектуальну інфраструктуру наступного покоління на основі Windows 10 IoT Enterprise. City Beacon збудувала розумний хаб Smart Hub, який можна розміщувати на міських вулицях. Це багатофункціональні кіоски з різноманітними IoT-пристроями, які підключені до швидких мереж та можуть надавати городянам доступ до гіперлокальних додатків та сервісів.
  • Windows Server IoT 2019. Сервери під керуванням Windows Server IoT призначені для найвибагливіших робочих навантажень, для підключення, зберігання та аналізу інформації з великих баз даних, що використовуються підключеними додатками, мережами та веб-службами.

Великий вибір апаратних платформ

14 жовтня ми оголосили про загальну доступність пакетів підтримки Windows 10 IoT Core Board Support Packages для процесорів сімейства NXP i.MX, включаючи сімейства процесорів i.MX6, i.MX7, i.MX 8M та i.MX 8M Mini.< /p>

NXP - лідер у галузі високозахищених рішень для підключення вбудованих додатків, і об'єднання NXP i.MX і Windows 10 IoT Core надає розробникам додаткові можливості для створення захищених підключених пристроїв комерційного рівня.

Windows 10 IoT Core дозволяє повною мірою використовувати можливості захищених інтелектуальних пристроїв із оптимізованим енергоспоживанням. Розробники можуть швидко створювати нові інтелектуальні пристрої, використовуючи знайоме потужне середовище розробки Windows і комерціалізувати їх за допомогою нашої платформи IoT Azure. Додаючи підтримку процесорів NXP, ми надаємо творцям IoT-проектів можливість використовувати низку нових мікросхем промислового класу.

«Ми раді, що досягли етапу загальної доступності, і ми продовжуємо будувати партнерські відносини з Microsoft, - каже Джефф Майлз, віце-президент NXP з розвитку бізнесу, безпечних IoT-пристроїв та хмарних продуктів. — Тепер клієнти NXP мають доступ до найкращих у галузі рішень на основі інтелектуальних пристроїв та можуть використовувати процесори i.MX 6, i.MX 7 та i.MX 8M з Windows 10 IoT Core для промислового застосування, у тому числі для IoT-проектів, відкриваючи для своїх інтелектуальних продуктів усі можливості Azure».

Споживачі починають використовувати NXP i.MX і Windows 10 IoT Core

Вже є плати та пристрої, що використовують процесори NXP i.MX. Наші партнери випустили та розробляють понад 15 таких плат. Наприклад, у Diagramics розробили рішення на основі NXP i.MX8 з Windows 10 IoT Core для створення багатофункціональних клієнтських пристроїв, сертифікованих за каталогом IoT-пристроїв Azure, і уможливили реєстрацію цих IoT-пристроїв в Azure IoT Hub Device Provisioning Service за принципом plug- n-play. Докладніше про це можна дізнатися тут: https://docs.microsoft.com/en-us/windows/iot-core/learn-about-hardware/iotnxp

У своєму виступі я також розповів про нове рішення від Smart Tower, засноване на поєднанні Windows 10 IoT Core, NXP та Azure IoT. Це рішення призначене для підвищення надійності та скорочення часу простою критично важливих об'єктів інфраструктури, таких як вежі стільникового зв'язку або розподільні електричні мережі. Smart Tower розробила рішення, що дозволяє повною мірою використовувати переваги обробки на прикордонних пристроях, створивши модуль датчика, прикріплений до вежі, та наземний блок керування, який аналізує стан вежі в режимі реального часу, враховуючи можливість високої затримки або відключення сигналу. Крім цього, рішення використовує Azure IoT Hub для управління пристроями та їх підключення і дозволяє проводити історичний аналіз по всій контрольованій мережі вишок. У Smart Tower обрали комбінацію NXP, i.MX та Windows 10 IoT Core через екстремальні умови роботи пристроїв, а знайома платформа Windows IoT скоротила витрати на розробку та час виходу на ринок.

Безперервні інновації в прикордонних пристроях

Раніше цього року ми включили підтримку Azure IoT Edge у Windows 10 IoT Enterprise та Windows Server IoT 2019. Це дозволяє легко інтегрувати середовище виконання IoT Edge, дозволяючи переносити алгоритми машинного навчання та інші не менш складні обчислювальні функції з хмари на периферійні пристрої . Windows для IoT також підтримує Windows Machine Learning та Windows Vision Skills, що дозволяє запускати розширені алгоритми AI, розроблені в Azure на будь-якому пристрої Windows для IoT.

Кращі в галузі засоби машинного навчання на прикордонних пристроях: новий контейнер Windows ML

Новий контейнер Windows ML, вже доступний учасникам програми попередньої оцінки, розроблено спеціально для виконання завдань, що вимагають інтелектуальних робочих навантажень, створених за допомогою Windows ML API. Контейнер Windows ML надає підприємствам швидку та гнучку платформу для створення IoT-рішень корпоративного рівня. Він поєднує розширені функції Windows з безпекою платформи Windows 10 IoT та керованістю служби Azure IoT Edge.

Контейнери Windows ML забезпечують розміщення інтелектуальних робочих навантажень з апаратним прискоренням та прямим доступом до периферійних пристроїв хоста. Розміщені робочі навантаження можуть використовувати датчики чи камери, підключені через USB, I2C, SPI чи GPIO. Для апаратного прискорення можна використовувати будь-які графічні процесори з підтримкою DirectX 12 або підключені до хоста інтегральні схеми ASIC, сумісні з моделлю Microsoft Compute Driver Model.

Завдяки оптимізації контейнера спеціально для робочих навантажень ІІ розмір контейнера на диску становить приблизно 350 Мб, що значно менше, ніж у будь-якого іншого контейнера з підтримкою обробки на GPU. Менший розмір полегшує керування контейнерами Windows ML та скорочує витрати. Дізнатися більше про попередню версію контейнера Windows ML можна тут: https://docs.microsoft.com/windows/ai/windows-ml-container

Представляємо SQL Server IoT 2019: зберігання та аналіз даних у Windows для IoT

SQL Server був доступний для використання з вбудованими пристроями протягом багатьох років, і ми раді представити нові можливості SQL Server 2019 для розробників вбудованих пристроїв. Представляємо SQL Server IoT 2019, бінарний еквівалент SQL Server 2019, який ліцензуватиметься каналом OEM і спеціально розроблений для застосування на спеціалізовані сервери, що працюють на прикордонних пристроях з додатками. У поєднанні з Windows Server IoT 2019 Microsoft SQL Server IoT 2019 надає комплексну платформу БД для критично важливого аналізу даних з неперевершеною масштабованістю, найкращою в галузі продуктивністю, безпекою та можливістю інтелектуальної обробки будь-яких даних. SQL Server IoT дозволяє аналізувати операційні дані в реальному часі за допомогою технологій розміщення в пам'яті, що забезпечують більш високий паралелізм та масштабування через постійну пам'ять. Microsoft SQL Server IoT 2019 буде доступний вже цього року.

Microsoft вкладає значні кошти у розвиток хмарних технологій та використовує широкі можливості Windows, щоб прискорити перехід клієнтів у хмару із підключеними інтелектуальними пристроями. Інновації, які ми анонсували на CEATEC, та практичні IoT-рішення, створювані нашими клієнтами та партнерами, - це лише початок захоплюючого шляху, що відкривається перед Windows для IoT. Обов'язково познайомтеся з цими рішеннями Windows IoT з перших рук або через Інтернет: https://www.microsoft.com/en-us/WindowsForBusiness/windows-iot

Інші новини

Найкраща ціна