+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Windows Defender отримав найвищу оцінку у рейтингу AV-Test

Windows Defender отримав найвищу оцінку у рейтингу AV-Test

AV-Test привласнила вбудованому антивірусу Microsoft найвищі оцінки щодо продуктивності, зручності та надійності захисту. Про це повідомила прес-служба Microsoft.

Вбудований у Microsoft Windows антивірус – Windows Defender – отримав найвищу оцінку у рейтингу незалежної організації в галузі безпеки AV-Test – The Independent IT-Security Institute. Defender став єдиним безкоштовним продуктом у рейтингу, що отримав позначку «топ-продукт», а також найвищий бал у всіх трьох категоріях: продуктивність, зручність та надійність захисту.

У рамках тестування, яке проводилося у травні-червні 2019 р., AV-Test порівняла показники 20 антивірусів для користувачів домашньої версії Windows. Експерти взяли останні версії програм, при цьому антивірусам було дозволено у будь-який час завантажувати оновлення та звертатися до хмарних сервісів. Програмні продукти мали продемонструвати свої можливості на актуальних завданнях у різних варіантах тестування, використовуючи всі компоненти та рівні захисту.

AV-Test оцінювала продукти у трьох категоріях: вплив на продуктивність комп'ютера, зручність використання та надійність захисту. Позначку «топ-продукт» надали дев'яти рішенням, а найвищий результат – шість балів у кожній із трьох категорій – поставили чотирьом антивірусам, у тому числі й Windows Defender.

Результати попереднього тесту було опубліковано у квітні 2019 р., тоді у рейтингу було 11 «топ-продуктів». Windows Defender також входив до їх числа, але тоді оцінка продукту в категорії «продуктивність» становила п'ять з половиною балів, у новому рейтингу оцінка антивірусу Microsoft підвищилася до максимальних шести балів.

Інші новини