+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Windows 10X: нова версія програмної платформи для пристроїв з двома екранами та гнучким дисплеєм

Windows 10X: нова версія програмної платформи для пристроїв з двома екранами та гнучким дисплеєм

Microsoft проведе 2 жовтня у Нью-Йорку захід, на якому будуть представлені нові представники серії Surface, у тому числі пристрій із двома екранами. Тепер відомий інсайдер Еван Бласс (Evan Blass) заявив про те, що новинка Microsoft з двома екранами працює під керуванням Windows 10X, спеціальної версії програмної платформи, створеної для пристроїв з двома екранами і гнучким дисплеєм.

Хоча в повідомленні Евана Бласса не пояснюється, яким чином змінено інтерфейс ОС, там говориться, що настільні програми запускаються в «контейнерах». Цей термін зазвичай стосується віртуалізації. Ймовірно, мається на увазі те, що ОС запускає програми, створюючи основне навантаження на сервер, а не апаратні компоненти використовуваного пристрою.

Крім того, на заході Microsoft очікується презентація пристрою Centaurus, який має два дисплеї і є гібридним планшетним комп'ютером. Він працюватиме під керуванням спеціальної версії програмної платформи, яка, мабуть, отримає фінальну назву Windows 10X. За деякими даними, планшет може надійти у продаж наприкінці цього року.

На жаль, повідомлення про нову версію операційної системи Windows не супроводжувалося зображеннями інтерфейсу, тому багато залишається незрозумілим. Питання може прояснитися вже завтра, коли відбудеться офіційний захід Microsoft, на якому американська компанія представить нові пристрої.

Інші новини

Найкраща ціна