+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Windows 10X - нова операційна система для пристроїв із двома екранами, які з'являться у 2020 році

Windows 10X - нова операційна система для пристроїв з двома екранами, які з'являться у 2020 році

Під керуванням Windows 10 зараз працює більш ніж 900 мільйонів пристроїв, і Microsoft дякує всім клієнтам, які використовують Windows 10 щодня по всьому світу. Чим би ви не займалися - керували бізнесом, переглядали веб-сторінки, працювали над документами разом з іншими користувачами, навчалися, грали або створювали ігри, - ви надихаєте Microsoft і спонукаєте впроваджувати більше інновацій і покращувати Windows 10. Поки Microsoft працює над програмною частиною, Windows також розвивається завдяки новим можливостям обладнання. Разом із командою Surface та з партнерами по екосистемі Microsoft прагне об'єднати всі найкращі можливості апаратного та програмного забезпечення, щоб дати користувачам продукти, якнайкраще відповідальні потребам.

Windows 10X: розроблена для пристроїв із двома екранами

У Нью-Йорку Microsoft зробила ще один крок у цьому напрямку і поділилася своїм баченням абсолютно нової категорії двоекранних пристроїв, анонсувавши Surface Neo, за яким незабаром вийдуть пристрої від ASUS, Dell, HP та Lenovo. Люди очікують від своїх ПК більшої гнучкості: користувачам потрібні продуктивні, багатофункціональні та сумісні пристрої, які будуть зручними, елегантними та мобільними. Windows 10 має відповідати можливостям цих нових пристроїв, тому операційна система еволюціонує, виходячи новий рівень — Windows 10X.

Windows 10X - найкраща версія Windows 10, створена для підтримки унікальних можливостей багатофункціональних двоекранних ПК. Ми взяли Windows 10, яку клієнти знають та люблять, та створили Windows 10X так, щоб поєднати знайоме з новим.

Два екрани краще відповідають вимогам неймовірно мобільного сучасного світу

Ми балансуємо між роботою та сім'єю, наш час дорогоцінний. Пристрої з двома екранами та Windows 10X дозволять вирішувати завдання швидше, ніж будь-коли: перебуваючи в дорозі, можна робити нотатки на одному екрані, переглядаючи проект на іншому; якщо є час сісти за стіл, можна вдумливо написати листа на апаратній клавіатурі; а повернувшись додому, можна дивитися відео, ходити веб-сторінками або читати книгу.

Якщо говорити про комерційних клієнтів, то такі пристрої залучать фахівців, яким потрібний пристрій, на якому зручно працювати у дорозі. Такі люди можуть одночасно переглядати кілька діаграм і звертатися одразу до кількох джерел даних, необхідних для вивчення складного питання, дивитися презентацію на одному екрані під час розмови з відеозв'язку на іншому або звертатися до довідкових матеріалів, не відриваючись від коментарів до документа.

Технічний підхід: робимо ставку на покращення в Windows 10 з вбудованою підтримкою подвійного екрану

Користувачі Windows 10 можуть використовувати Windows 10X практично без навчання. Навігація та функції будуть знайомими, тому пристрої під керуванням Windows 10X органічно впишуться в екосистему Windows 10.

Проте Windows 10X пропонує і деякі поліпшення в базових технологіях Windows, які роблять нову ОС зручнішою для роботи з двома екранами та для мобільного використання. Нам потрібно було забезпечити достатньо часу автономної роботи з урахуванням не одного, а двох екранів. Ми хотіли, щоб операційна система могла керувати витратою заряду батареї з будь-якими програмами з нашого величезного каталогу програм Windows, незалежно від того, коли вони були написані - минулого місяця або п'ять років тому. А ще ми прагнули отримати той рівень продуктивності та сумісності обладнання, на яке наші клієнти очікують від Windows 10.

Щоб досягти цих цілей, Microsoft не почала працювати над новою операційною системою з повністю чистого аркуша. Підхід Microsoft — еволюція Windows 10, розвиток того, над чим Microsoft працювала протягом останніх кількох років.

Нагадаємо, що Windows 10 використовує загальний набір технологій, доступних у низці різних пристроїв, від споживчих до корпоративних і промислових. Ми називаємо ці технології «єдиним ядром», і найголовніше в них — те, які можливості вони відкривають користувачам. Використовуючи ці технології, ми виробляємо настільні ПК, консолі Xbox та пристрої HoloLens. Windows 10X приєднується до сімейства, заснованого на останніх досягнення цих загальних технологій, включаючи нещодавно реалізовану підтримку запуску додатків Win32 в контейнері. Це, поряд з подальшою компонентизацією та додатковими інвестиціями, дозволяє нам давати користувачам більше можливостей для роботи з широким спектром пристроїв та даних, керуючи при цьому програмами Windows та їх витратою батареї. Додаткова перевага такого підходу полягає в тому, що ми можемо впроваджувати інновації у загальні технології та швидко переносити їх на різні пристрої, побудовані на їх основі, що дозволяє швидше доносити інновації до максимальної кількості користувачів та широкого спектру пристроїв.

Доступність, терміни та підтримка екосистеми

Windows 10X стане доступною на двоекранних і складних пристроях восени 2020 року, перед святковим сезоном. Це будуть пристрої Microsoft Surface та пристрої від кількох партнерів Windows, включаючи ASUS, Dell, HP та Lenovo. Перша хвиля пристроїв відрізнятиметься за розміром, дизайном та характеристиками і працюватиме на платформі Intel.

Windows 10X призначений для нових двоекранних пристроїв, це не буде оновленням ОС для звичайних ПК. Ми постійно покращуємо Windows 10 для настільних та портативних комп'ютерів, а Windows 10X дозволить створити новий клас пристроїв, які доповнюватимуть сьогоднішні ПК під керуванням Windows 10 та співіснуватимуть з ними. Перед святами з'явиться ще більше інноваційних пристроїв з Windows 10, включаючи широку лінійку Surface, анонсовану в Нью-Йорку, а також пристрої всіх наших OEM-партнерів.

Microsoft також співпрацюватиме з спільнотою розробників додатків, оскільки Windows 10X відкриває перед ними унікальні можливості двоекранних пристроїв. У найближчі місяці Microsoft ще багато чого розповість про це.

Дякую за вашу підтримку та інтерес до Windows!

Зараз Microsoft перебуває на ранніх стадіях цієї роботи, але вже рада розповісти про те, що на нас чекає в майбутньому. Microsoft продовжить прислухатися до вашої думки, навчатися у вас і адаптуватися до ваших вимог у міру наближення випуску Windows 10X наступного року. Microsoft з нетерпінням чекає на момент, коли зможе показати всім нові можливості Windows 10 для настільних ПК, а тепер і Windows 10X для двоекранних пристроїв.

Інші новини