+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Windows 10 отримає функцію відповіді на дзвінки з Android-телефонів

Windows 10 отримає функцію відповіді на дзвінки з Android-телефонів

Уже на кількох заходах, що пройшли влітку та восени, Microsoft розповідала про те, що додаток «Ваш телефон» у Windows 10 отримав нову функцію «Дзвінки». Сьогодні компанія Windows Insiders розпочинають попереднє тестування дзвінків на Android з Windows 10.

Відмовившись від Windows Phone, Microsoft вкладає все більше ресурсів в Android як основну мобільну платформу. Сьогодні компанія пропонує безліч додатків та функцій для Android. "Ваш телефон" є частиною функції Microsoft Continue on PC, яка дозволяє працювати з пристроєм Android або iOS на Windows 10. Основна мета програми - надати користувачеві доступ до вмісту його телефону, наприклад, текстових повідомлень, фотографій і повідомлень прямо на комп'ютері. Вперше ця функція з'явилася в Windows 10 Fall Creators Update у жовтні 2017 року, і з того часу Microsoft розширює її. відповісти на дзвінок, коли ви перебуваєте за комп'ютером. Ви можете взаємодіяти з пристроєм, використовуючи динаміки, мікрофон і монітор вашого комп'ютера. список контактів, відхиляти вхідні телефонні дзвінки на комп'ютері за допомогою спеціального готового тексту або надсилати повідомлення безпосередньо на голосову пошту свого телефону. Крім того, функція дозволяє отримати доступ до недавньої історії дзвінків з ПК. Натискання на дзвінок автоматично виведе номер на монітор. Також користувач отримає можливість легко перекладати дзвінки між комп'ютером і телефоном.

Для того, щоб функція «Ваш телефон» працювала, потрібен телефон з операційною системою Android 7.0 або вище, ПК з Windows 10 з Bluetooth-радіо та Windows 10 build 18362.356 або вище.

Як пише Брендон Леблан, старший менеджер програми Windows Insider, в деяких випадках для правильної роботи функції «Дзвінки» може знадобитися повторне сполучення мобільного телефону та ПК.
< br />«Якщо ви раніше з'єднали пристрої, від'єднайте їх і знову виконайте процедуру налаштування дзвінків. Ця функція буде поступово поширюватися на інсайдерів у збірках 19H1 або новіше, тому безперебійної роботи програми «Ваш телефон» може знадобитися кілька днів».

Також сьогодні Microsoft випустила нове попереднє складання Windows 10 Insider Preview Build 18999 (20H1) для Windows Insiders у форматі Fast Rings. Ця збірка оновлює Windows 10 з версії 189995 до складання 18999. Ці складання відносяться до гілки 20H1, яка представляє оновлення Windows 10, яке вийде в першій половині наступного року. Складання 20H1 включає наступні виправлення та покращення:

  • виправлена ​​помилка 0x8007023e під час встановлення оновлень;
  • виправлено помилку, що призводила до збою сторінки «Додаткові функції» в налаштуваннях;
  • виправлена ​​помилка, через яку деякі інсайдери виявляли, що налаштування не запускаються за допомогою кнопки «Пуск», не відображаються у списку «Всі програми» або в результаті пошуку;
  • виправлено тупикову ситуацію в панелі управління Центром управління мережами та загальним доступом, через яку вона не завантажувалася;
  • виправлено помилку, через яку SearchFilterHost.exe в режимі економії заряду акумулятора міг використовувати несподівано великий обсяг ЦП;
  • виправлено проблему, що впливає на надійність VPN-з'єднання;
  • виправлено помилку, через яку деякі 2D-додатки (такі як Feedback Hub, Microsoft Store і 3D Viewer) неправильно оброблялися як захищені матеріали в Windows Mixed Reality, і їх вміст блокувався від запису та ряд інших оновлень та виправлень .

Окрім цього, зазначає Брендон Леблан, Microsoft почала розширювати мовні можливості голосового помічника Cortana.

«Ми все ще знаходимося в процесі розширення мовної та регіональної підтримки програми Cortana, та інсайдери за межами поширення англійської мови ( США) поки будуть бачити при запуску Cortana повідомлення "Cortana недоступна". Ми повідомимо вас, коли доступність підвищиться».

Інші новини