+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Windows 10 отримала функцію Timeline у ​​новому веб-браузері

Windows 10 отримала функцію Timeline у ​​новому веб-браузері

В останніх збірках Windows 10 з'явилася функція Timeline, яка дозволяє відновити історію дій у Мережі за останні 30 днів та повернутися до будь-якого з документів, веб-сторінок тощо. На даний момент ця система підтримується тільки в класичному браузері Microsoft Edge, Google Chrome (за допомогою розширення) і на пристроях Android з Microsoft Launcher.

У Редмонді активно працюють над впровадженням її у новий Microsoft Edge на основі Chromium. Очевидно, що компанія робить велику ставку на цей браузер. Він поки що знаходиться тільки в бета-версії, але вже був завантажений більше мільйона разів на Windows і macOS. Це говорить про те, що «синій» браузер має перспективу.

І тому логічно очікувати, що окрім покращення прокрутки, Microsoft працює над підтримкою Timeline у ​​новому веб-браузері. Як повідомляється, Microsoft Edge запропонує інтеграцію функції за замовчуванням, хоча незрозуміло, чи буде вона реалізована безпосередньо у браузері чи компанія запропонує її як розширення.

Наразі немає жодних чітких термінів впровадження цієї функції. Можна припустити, що вона з'явиться не раніше весни 2020, коли вийде велике оновлення 20H1, в якому передбачається поява Microsoft Edge на основі Chromium за замовчуванням замість класичної версії. Принаймні це було б цілком логічно.

Загалом підхід корпорації з Редмонда зрозумілий — співпраця з Google дозволить їй нарешті повноцінно вийти на ринок браузерів. А враховуючи, що саме Microsoft покращує Chromium, такий конгломерат має точно перспективи.

Інші новини