+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Windows 10 отримав повністю оновлений Xbox Game Bar

Windows 10 отримав повністю оновлений Xbox Game Bar

Xbox Game Bar – це ігрова панель, що повністю настроюється, вбудована в Windows 10. Вона працює практично з усіма доступними іграми і завдяки їй ви зможете легко робити скріншоти екрану, керувати музикою, шукати нових товаришів по команді, спілкуватися з друзями, що володіють консолями. Xbox, мобільними пристроями чи ПК – і все це, не виходячи безпосередньо з гри. Отримати доступ до всіх нових функцій можна одночасно, натиснувши клавішу Windows і клавішу G (Win + G). Саме це поєднання відкриє ігрову панель Xbox для Windows 10.

Ось тільки мала частина функцій, які тепер доступні в Xbox Game Bar:

Завдяки Xbox Game Bar ви можете спілкуватися не тільки з друзями, які грають ПК, але й власниками Xbox One та мобільних пристроїв, а також переглядати трансляції в Mixer та миттєво надсилати зроблені скріншоти або відеозаписи. Скориставшись функцією «Пошук груп» в ігровій панелі, ви зможете легко знайти нових бойових товаришів для майбутніх спільних рейдів, не використовуючи жодних додаткових сайтів або програм.

Геймери з усього світу можуть переписуватись і надсилати голосові повідомлення один одному завдяки Xbox Game Bar, Xbox One або фірмовому мобільному додатку. Всі листування автоматично зберігаються у хмарі, тому можна спокійно продовжувати спілкуватися, ділитися мемами та відслідковувати статус наступної ігрової сесії, не відриваючись безпосередньо від гри. Просто натисніть клавіші Win + G, щоб викликати Xbox Game Bar, решта техніки.

Прямо зараз ви можете легко робити скріншоти ігор, щоб потім ними легко ділитися у Twitter, не виходячи з гри. Проте, з останнім оновленням Xbox Game Bar у всіх користувачів з'явилася ще одна можливість – перетворювати будь-які скріншоти на меми. Що для цього потрібно зробити?

  • Натиснути клавіші Win + G і в панелі відкрити спеціальний віджет «Трансляція і запис».
  • Скористатися спеціальним віджетом, щоб потім додати текст на скріншот і створити мем, яким ви можете поділитися зі своїми друзями у повідомленні або з усім світом завдяки Twitter.

Ви можете налаштувати ігрову панель Xbox повністю під себе, вибравши або приховавши віджети та багато іншого. Оновлена ​​панель Xbox Game Bar – це лише початок довгого шляху покращення ігрових функцій, доступних на Windows 10. Ви можете поділитися своїми ідеями та побажаннями у Xbox Idea Hub.

Музика – одна з найважливіших частин будь-якої гри. Саме тому в Xbox Game Bar так легко керувати композиціями та подкастами Spotify із спеціального віджету сервісу, вбудованого в ігрову панель. Користувачі можуть легко створювати плей-листи за інтересами, а також вибирати з тих, які випадуть у рекомендаціях Spotify. Щоб скористатися цією функцією, вам потрібно встановити спеціальну програму Spotify для Windows, яка доступна в Microsoft Store або на сайті Spotify.com (сервіс Spotify очікується влітку цього року).

Далі потрібно виконати три прості дії:

  • Натиснути клавішіWin+G, щоб відкрити Xbox Game Bar
  • Вибрати Spotify в меню віджетів
  • Увійти до свого облікового запису Spotify

Налаштувати гучність будь-якої пісні та звуків із різних джерел можна прямо у віджеті, не виходячи з панелі. Просто потягніть спеціальний віджет вгору, щоб швидко та легко змінювати будь-які налаштування, не виходячи з гри.

Інші новини