+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Windows 10 November 2019 Update - оновлена ​​Windows 10 Pro допоможе бізнесу працювати більш ефективно

Windows 10 November 2019 Update - оновлена ​​Windows 10 Pro допоможе бізнесу працювати більш ефективно

У вівторок вийшло оновлення Windows 10 November 2019 Update, завдяки якому малі та середні підприємства, які використовують Windows 10 Pro, можуть отримати інструменти для ІТ-фахівців та власників бізнесу, що дозволяють краще управляти корпоративними пристроями.

14 січня 2020 року закінчується підтримка Windows 7, тому зараз саме час познайомитися з Windows 10 та сучасним обладнанням.

Комплексна система безпеки, інструменти бізнес-класу, гнучке управління та свобода вибору апаратного забезпечення роблять Windows 10 Pro надійною основою для сучасного робочого середовища. Важливо також те, що Windows 10 - найбезпечніша з усіх систем Windows, що існували. Windows 10 Pro має вбудовані засоби захисту даних, обладнання та користувачів, які дозволяють убезпечити відомості компанії та персональні дані навіть на втрачених або вкрадених пристроях.

Необхідні для бізнесу компоненти, такі як міжмережевий екран, безпечне завантаження та захист від втрати інформації на рівні файлів, входять до стандартної комплектації кожного пристрою [1].

Windows 10 November 2019 Update спрощує повне шифрування дисків завдяки функції керування ключами, яка надійно змінює паролі відновлення на пристроях під керуванням MDM-систем (Mobile Device Management, керування мобільними пристроями). Ця функція активується кожного разу, коли для розблокування диска захищеного за допомогою BitLocker використовуються інструменти Microsoft Intune/MDM або пароль відновлення. Це дозволяє краще захистити пароль відновлення, коли користувачі розблокують диск з BitLocker вручну.

Windows 10 Pro забезпечує сумісність із великою кількістю бізнес-систем, повністю інтегрується з найнадійнішими пакетами інструментів для спільної роботи та підвищення продуктивності, а також значно підвищує продуктивність праці.

Windows 10 November 2019 Update додає у Windows 10 Pro кілька оновлень, що підвищують продуктивність користувачів: Календар (Calendar), Хмарний буфер обміну (Cloud Clipboard), пошук на локальному комп'ютері та в OneDrive.

Календар допоможе користувачам заощаджувати час та працювати більш ефективно. Наприклад, з його допомогою можна перевіряти розклад та створювати події безпосередньо з панелі завдань, не відкриваючи програму «Календар» (Calendar). Просто натисніть на дату та час, щоб активувати спливаюче вікно Календаря, де можна побачити розклад і почати друкувати в текстовому полі для будь-якого обраного дня.

Хмарний буфер обміну дає можливість копіювати декілька елементів для подальшої вставки. Скопійований текст синхронізується між кількома пристроями, тому користувачі можуть копіювати його на одному пристрої та вставляти на іншому. Щоб використовувати це оновлення, співробітники можуть увійти до системи за допомогою Azure Active Directory або облікового запису Microsoft, що дозволяє підвищити продуктивність як бізнесу, так і персоналу. Елементи в буфері обміну зберігаються у хронологічному порядку, перейти до них можна натисканням клавіш [Windows + V]. Контент, що часто вставляється, такий як контактна інформація або опис проекту, який потрібно відправити декільком людям, можна закріпити.

І ще одне нововведення Windows 10 Pro: єдиний пошук у OneDrive та на локальному комп'ютері. Використовуйте пошук у Windows (поле на панелі завдань), щоб знайти програми, документи, повідомлення електронної пошти, ресурси компанії та навіть людей. Оскільки файли так само часто зберігаються в хмарі, як і на локальних комп'ютерах і файлових серверах, оновлений Провідник у Windows 10 дозволяє інтегрувати онлайн-контент OneDrive з індексованими результатами локального пошуку і показує результати як локальні файли, так і зберігаються в OneDrive. >

Скористайте переваги взаємодії без клавіатури, що підвищує доступність та спрощує робочий процес [2]. За допомогою голосового керування можна спілкуватися з комп'ютером, просто вимовляючи команди без необхідності вводити дані вручну. Ті, хто люблять писати та малювати вручну, можуть використовувати стілуси у багатьох додатках. Пальцеві жести та цифрові ручки дозволяють керувати сенсорними екранами на сучасних пристроях, розширюючи можливості без додаткового обладнання.

Для ІТ-фахівців Windows 10 Pro спрощує керування ідентифікацією, пристроями та програмами. Завдяки гнучким можливостям, таким як Windows Autopilot, можна керувати ІТ-інфраструктурою інтуїтивно, без зайвих складнощів.

Windows 10 Pro встановлена ​​на великій кількості бізнес-пристроїв провідних світових виробників. Якщо ви займаєтеся бізнесом, ви знаєте, що ідеальних універсальних рішень не буває. Зате екосистема пристроїв Windows 10 Pro включає все необхідне — від першокласних персональних комп'ютерів «2 в 1» до потужних робочих станцій.

Ось кілька прикладів бізнес-пристроїв, які можуть вас зацікавити.

  • Acer Swift 1 Pro
  • Dell XPS 13 7390 2-in-1
  • HP Elitebook X360 1040
  • Lenovo ThinkPad X1 Yoga 4th Gen

[1] Для Windows Information Protection потрібно Mobile Device Management < em>або System Center Configuration Manager. Ці продукти продаються окремо. Active Directory полегшує керування, але це не обов'язковий компонент.

[2] Перевірте специфікацію пристрою, оскільки деякі функції залежать від апаратного забезпечення.

Інші новини