+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Windows 10 Insider Preview Build 18963 (20H1) - Microsoft випустила нове попереднє складання Windows 10 Insider Preview

Windows 10 Insider Preview Build 18963 (20H1) - Microsoft випустила нове попереднє складання Windows 10 Insider Preview

Microsoft випустила нове попереднє збирання Windows 10 Insider Preview Build 18963 (20H1) для учасників програми Windows Insider.

Складання відноситься до гілки розробки RS_PRERELEASE наступного великого оновлення Windows 10, яке очікується навесні (березень-квітень) 2020 року.

У Microsoft нагадують, що розробка даного функціонального оновлення знаходиться на ранній стадії, тому поточні збірки можуть містити досить неприємні помилки.

Новини в Windows 10 Build 18963

Температура GPU в «Диспетчері задач»

Користувачі давно просили додати підтримку виведення температури графічного чіпа в «Диспетчері задач», і в цій Складання Microsoft готова представити таку можливість.

Якщо у вас є дискретна відеокарта, її температура тепер буде відображатися на вкладці «Продуктивність».

  • Відображення температури графічного процесора в «Диспетчері завдань» зараз підтримується лише за наявності дискретної відеокарти.
  • Вам може знадобитися оновлений графічний драйвер, щоб з'явилася інформація про температуру. Зокрема, потрібний драйвер, який підтримує WDDM версії 2.4 і вище. Щоб побачити, яка версія WDDM використовується на вашому ПК, натисніть WIN+R, введіть dxdiag, натисніть Enter і на вкладці "Екран" у розділі "Драйвери" ви зможете знайти "Модель WDDM".
  • Наразі підтримується виведення значень температури лише в градусах Цельсія.

Перейменування віртуальних робочих столів
Віртуальні робочі столи існують для візуального та когнітивного поділу завдань на вашому комп'ютері. Вони також корисні під час проведення презентацій, дозволяючи готувати демонстрації на різних робочих столах. Багато користувачів неодноразово просили додати можливість задавати імена для віртуальних робочих столів, щоб зміцнити їх поділ, і Microsoft готова представити таку функцію. задач або поєднання WIN+Tab), натисніть на ім'я вашого робочого столу і ви побачите поле, в якому ви можете написати все, що завгодно (у тому числі додати смайлики). Також ви можете клацнути правою кнопкою миші по робочому столу і в контекстному меню з'явиться параметри для його перейменування.

Вибрані назви зберігаються після перезавантаження.

Покращення сторінки додаткових можливостей

Грунтуючись на відгуках, Microsoft внесла ряд поліпшень у зручність використання сторінки «Додаткові можливості» («Параметри» -> «Додатки» -> «Додаткові можливості») :

  • Множинний вибір: тепер ви можете вибирати та встановлювати кілька додаткових функцій одночасно.
  • Покращене управління списками: тепер ви можете здійснювати пошук за списком функцій, сортувати їх на ім'я, розмір і дату установки.
  • Більше корисної інформації: тепер ви можете побачити дату встановлення для кожної конкретної функції у розділі «Встановлені функції». Також до функцій у списку доступних для встановлення до опису додано інформацію про залежності.
  • Спрощена навігація по сторінкам: Переглядайте статус останніх установок/видалень/скасування прямо на головній сторінці в розділі «Останні дії». Тепер ви можете додавати додаткові функції та переглядати історію за допомогою спливаючих діалогових вікон, так що вам більше не доведеться залишати головну сторінку.

У «Параметрах» з'явилося налаштування швидкості курсору миші

Тепер ви можете налаштовувати швидкість курсору миші прямо у додатку «Параметри». Компанія продовжує працювати над зближенням «Параметрів» та класичної «Панелі управління». Знайти налаштування можна в розділі "Параметри" -> "Пристрої" -> "Миша".

Додаток «Блокнот» (Notepad) оновлюватиметься через Microsoft Store

Більше 30 років «Блокнот» є улюбленим текстовим редактором у Windows.

За останній час Microsoft внесла ряд невеликих поліпшень до «Блокнота», ґрунтуючись на відгуках користувачів, у тому числі розширену підтримку закінчень рядків та вказівку на наявність незбереженого вмісту. У цій збірці компанія робить ще одну зміну, завдяки якій майбутні оновлення «Блокнота» автоматично надходитимуть через Microsoft Store. Це дозволить компанії швидко реагувати на проблеми та відгуки незалежно від версії операційної системи.

Так само програми «WordPad» і «Paint» стали опціональними компонентами, а не системними, їх користувачі пристроїв зможуть видалити на власний розсуд.

Переклад WordPad і Paint в розряд опціональних компонентів Windows 10 спрощує їх оновлення та видалення, а в деяких сценаріях ще й дозволить заощадити простір на системному диску. Крім того, так Microsoft буде простіше виключити їх зі складу системи в майбутньому або не включати до складу окремих її версій на кшталт тієї самої Windows Lite.

Покращення зміни зображень для облікових записів у Windows

Зміна зображення для облікових записів, які ви використовуєте для входу до Windows, тепер відбувається краще, ніж будь-коли.

Тепер Ваше оновлене зображення відразу почне відображатися у Windows, програмах та багатьох сайтах Microsoft.

Раніше Ви могли бачити одночасно до трьох або чотирьох різних зображень профілю в різних додатках та сайтах. Щоб випробувати зміни, перейдіть до розділу «Ваші дані» у програмі «Параметри» та змініть зображення профілю.

Кроки:

  • Відкрийте розділ «Ваші дані» у програмі «Параметри». Для цього натисніть клавішу Windows, введіть «Ваші дані» та виберіть «Дані облікового запису».
  • Використовуйте елементи з розділу «Створити аватар», щоб вибрати нове зображення для облікового запису.
  • Перевірте, чи оновлено зображення у Windows, програмах та веб-сайтах.

Примітка: Ми, як і раніше, працюємо над багатьма сайтами та програмами, які необхідно оновити, щоб вони добре працювали з цією функцією. Наприклад, елемент керування обліковим записом, який відображається у верхньому правому куті багатьох веб-сайтів Microsoft, зараз оновлюється кожні 24 години. Це буде змінено в найближчі кілька місяців, щоб елемент швидко оновлювався при зміні зображення вашого облікового запису.

Покращення пошуку Windows

Microsoft зробила кілька покращень пошуку на стороні сервера, які були впроваджені на основі відгуків:

Покращена перевірка орфографії для пошуку в додатках та налаштуваннях.

Пошук Windows включає вбудовану систему перевірки орфографії, яка допомагає вам знайти те, що ви шукаєте. Коли ви швидко друкуєте, іноді трапляються друкарські помилки, так що Microsoft рада оголосити про поліпшення системи перевірки орфографії, щоб інтелектуально розуміти і виправляти дрібні друкарські помилки, такі як "powerpiont" and "exce;", які раніше не давали результатів пошуку. З цими змінами ви зможете швидше отримати потрібний результат пошуку. Ця функція доступна як на інсайдерських збірках, так і на релізних версіях системи в англомовних регіонах.

Підказки щодо покращення результатів пошуку.

Microsoft хоче надати користувачам простий у використанні інтерфейс пошуку і ключовим аспектом для цього є полегшення розуміння результатів пошуку. Іноді результати пошуку за налаштуваннями не відповідають вашому запиту, і тому в деяких випадках поруч із результатом пошуку буде виводитись напис «Related:», щоб ви могли зрозуміти, чому з'явився той чи інший результат. Найближчим часом функція буде покращена і підтримуватиме пошук за додатками. Ця функція доступна як на інсайдерських збірках, так і на релізних версіях системи в англійській мові (США).

Покращена домашня сторінка пошуку для більшої кількості користувачів

Разом з Windows 10 2019 Update компанія оновила домашню сторінку пошуку, яка допомагає заощадити час, оскільки забезпечує доступ до найчастіше використовуваних програм та останніх дій. Отримавши позитивні відгуки, Microsoft робить його доступним для більшої кількості користувачів, які використовують Windows 10 October 2018 Update або новішу версію.

 

Інші новини