+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Windows 8 Pro за €14,99. Купуйте OEM Windows 7 у компанії Ай Ті Про, якщо Ви – збирач ПК або купите у компанії Ай Ті Про ПК з Windows 7, якщо Ви – користувач та отримаєте Windows 8 Pro.

В акційній програмі беруть участь усі покупці OEM Windows 7 Домашня базова, OEM Windows 7 Домашня розширена, OEM Windows 7 Професійна та OEM Windows 7 Максимальна (Microsoft Windows 7 Home Basic, Microsoft Windows 7 Home Premium, Microsoft Windows 7 Professional , Microsoft Windows 7 Ultimate) та нових ПК з попередньо встановленою Windows 7 Домашня базова, Домашня розширена, Професійна або Максимальна (Microsoft Windows 7 Home Basic, Microsoft Windows 7 Home Premium, Microsoft Windows 7 Professional, Microsoft Windows 7 Ultimate)

< ul>
  • Допускаються до участі клієнти повинні зареєструватися на пропозицію Windows Upgrade Offer до 28 лютого 2013 р.
  • Після реєстрації та перевірки Майкрософт клієнт отримає електронне повідомлення з підтвердженням реєстрації.
  • За виході загальнодоступної версії Windows 8 клієнт отримає електронне повідомлення з промокодом та інструкціями щодо придбання та завантаження ПЗ. Для отримання рекламної ціни промокод у процесі замовлення оновлення буде погашено.
  • Клієнти зможуть придбати версію Windows 8 Pro, що завантажується. Додатковий DVD-диск доступний за додаткову плату (плюс доставка та будь-які застосовні податки та збори). Завантаживши Windows 8, клієнт зможе також створити власний завантажувальний носій на DVD-диску або USB-носії. Windows комп'ютер з операційною системою, яка відповідає вимогам. Зверніться на сайт http:/windows.com за відомостями про мінімальні вимоги Windows 8. Клієнтам слід звернутися на сайт виробника свого ПК за додаткову інформацію про оновлення ПК до Windows 8, включаючи оновлення програмного забезпечення та драйверів.

  • Інші новини

    Найкраща ціна