+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Western Union оголосила, що обрала компанію Amazon як кращого постачальника довгострокових стратегічних хмарних рішень

Western Union оголосила, що обрала компанію Amazon як кращого постачальника довгострокових стратегічних хмарних рішень

Western Union оголосила, що обрала компанію Amazon в якості «переважного постачальника довгострокових стратегічних хмарних рішень» і планує перенести «значну частину» своєї обчислювальної інфраструктури в загальнодоступну платформу хмарного гіганта.

Western Union - одна з найвідоміших фінансових компаній у світі, що забезпечує платежі та грошові перекази більш ніж у 200 країнах світу. Однак її масштабна бізнес-діяльність базується на застарілій інфраструктурі центру обробки даних, тому компанія готується перенести існуючі дані на хмарні мікросервіси Amazon, де зможе створювати та підтримувати нові програми, не турбуючись про їх масштабність або складності.

Одна з причин такого рішення полягає в тому, що Western Union прагне скористатися численними спеціалізованими послугами, які пропонує AWS, у тому числі машинним навчанням та аналізом даних. Western Union вважає, що зможе використовувати ці сервіси для автоматизації величезної кількості бізнес-операцій. Крім того, компанія має намір використовувати бази даних Amazon Aurora та DynamoDB для прискорення обробки платежів та збільшення кількості транзакцій.

Директор з інформаційних технологій Western Union також наголосив, що AWS регулярно розгортає нові послуги та представляє інноваційні продукти. Як приклад він вказав новий сервіс Amazon PayCode, який дозволяє користувачам з різних країн купувати товари на Amazon.com у місцевій валюті через Western Union.

Інші новини

Найкраща ціна