+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Web Bundles - Google представила інструменти для прискорення роботи веб-програм на ПК

Web Bundles - Google представила інструменти для прискорення роботи веб-застосунків на ПК

У свіжій версії браузера Google Chrome представлені інструменти, які дозволять прискорити роботу веб-застосунків на ПК.

Для цього використовується нова структура Web Bundles, яка дозволить розробникам поширювати веб-додатки, що швидко завантажуються через мережу, флешки і взагалі як завгодно. Це щось на зразок портативних програм, але з підключенням до Інтернету.

Веб-пакети тепер доступні через експериментальний прапор Chrome. З інших особливостей системи відзначається двофакторна автентифікація через SMS.

Зрозуміло, до повного переходу на веб-програми ще довго. Для цього потрібно спочатку забезпечити коректну роботу таких програм на Firefox, Opera, Safari та інших браузерах. Також це вимагатиме покращення захисту, якості зв'язку та іншого.

Проте поява повноцінних програм для веб-простору дозволить суттєво змінити класичний Інтернет. Це дозволить створювати окремі програми для кожного сайту, як це реалізовано на мобільних системах. Правда, в цьому випадку є небезпека, що користувачам доведеться миритися з великою кількістю реклами та систем стеження.

Проте такий підхід дозволить зробити ті ж хромбуки більш життєздатними для людей, які звикли до продуктивності та зручності додатків на інших платформах.

Інші новини

Найкраща ціна