+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

W3C представив перший чорновий варіант специфікації WebTransport

W3C представила першу чорнову версію специфікації WebTransport

W3C представив перший проект специфікації WebTransport, який визначає протокол і супровідний JavaScript API для відправки і прийому даних між браузером і сервером. Канал зв'язку організований поверх HTTP / 3 з використанням протоколу QUIC в якості транспорту, який в свою чергу є надбудовою над протоколом UDP, що підтримує мультиплексування декількох з'єднань і забезпечує методи шифрування, еквівалентні TLS / SSL.

WebTransport можна використовувати замість механізму WebSockets, пропонуючи такі додаткові функції, як багатопоточність, односпрямовані потоки, доставка поза замовленням, надійні і ненадійні режими доставки. Крім того, WebTransport можна використовувати замість механізму Server Push, від якого Google відмовився в Chrome .

Документ визначає набір API ECMAScript у WebIDL, щоб дозволити надсилати та отримувати дані між браузером та сервером, використовуючи [WEB-TRANSPORT-HTTP3]. Ця специфікація розробляється спільно зі специфікацією протоколу, розробленою Робочою групою IETF WEBTRANS 

Цей документ є Першим проектом громадської роботи.

Публікація як перший проект громадської роботи не передбачає схвалення членами W3C. Це проект документа і може бути в будь-який момент оновлений, замінений або застарілий іншими документами. Недоречно цитувати цей документ як інший, ніж незавершене виробництво.

Інші новини

Найкраща ціна