+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Відбулося оновлення для клієнтської версії Cisco WebEx

Його інтерфейс став більш виразним та гнучким – шрифти та іконки в додатках тепер мають більш сучасний та спрощений вигляд. Поліпшилося вікно для запрошення та нагадування про початок наради, з'явилася можливість керувати вікнами – розтягувати та звужувати їх, щоб не ускладнювати керування іншими додатками, оновлено зовнішній вигляд мікросайту та e-mail повідомлень. Також змінено інструменти для створення нотаток – стало простіше використовувати їх за рахунок оптимізації процесу переходу від одного засобу редагування до іншого.

У новій версії WebEx з'явилися додаткові функції, які дозволяють змінити спосіб проведення нарад. Віртуальну нараду можна закрити на ключ, навіть коли підключилися не всі учасники. Стала доступною можливість виходити, не закінчуючи нараду, і повернутися у разі потреби – у організатора з'явилася можливість налаштування оповіщень про вхід/вихід учасників зустрічі.

Значні оновлення є й у розділі для адміністрування сервісу – в Meeting Center кожен учасник тепер може запросити статус ведучого, до цього можливість призначати тільки у організатора. Детальне поетапне планування наради стало зручнішим – календар став візуально більш зрозумілим і оновлюється в режимі реального часу. учасників, виконувати безпечний обмін двостороннім зображенням, аудіотрафіком та повідомленнями між учасниками, включаючи мобільних користувачів. Під час конференції учасники бачать промовця з будь-якого термінального обладнання, а також на екрані WebEx або мобільного клієнта. Інтеграція дає можливість використання наявних сервісів WebEx і TelePresence з максимальною ефективністю. та наданням загального доступу. Сервіс підтримує широкий спектр терміналів – до 25 терміналів та 500 учасників із включеним відео.

Інші новини

Найкраща ціна