+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Вийшли нові оновлення для Dynamics CRM 2015, Dynamics MArketing та Dynamics AX

До Dynamics CRM 2015, крім нової панелі для спільної роботи відділів маркетингу та продажів, увійшли такі інструменти, як:

  • продуктові каталоги та можливість гнучкої налаштування зв'язків та успадкування атрибутів;
  • динамічні бізнес-процеси, які автоматично перемикаються в залежності від заданих умов;
  • нова зручна ієрархічна візуалізація об'єктів та ієрархічне успадкування прав безпеки;
  • нові мобільні програми, які підтримують offline-режим і т.д.

Також система отримала суттєві доробки з погляду платформи: став доступний глобальний пошук по всіх об'єктах, додані нові умови для BPL (Business Process Logic), розширені можливості Calculated fields та з'являються нові Rollup Fields, а також доопрацьовано синхронізацію між Dynamics CRM та Outlook. У Dynamics Marketing стане доступним інтеграція з Social Listening і Microsoft Lync, що дозволить проводити вебінари та відслідковувати їхню ефективність по кліку мишки. Маркетологи також оцінять новий інтерактивний маркетинговий календар, покращений редактор для електронних повідомлень і можливість A/B тестування маркетингових кампаній. Оновлення Microsoft Dynamics GP надає корпоративним клієнтам розширені можливості для підвищення продуктивності праці, а також покращену інтеграцію в Azure Active Directory, завдяки якій співробітники компаній зможуть спільно працювати над документами в Office 365 та інших хмарних програмах.

Нова Microsoft Dynamics AX стала найкращим на сьогоднішній день ERP-рішенням на ринку. Її оновлення дозволять підприємствам поєднати всі переваги Microsoft Dynamics AX та Microsoft Azure, а також підвищать ефективність роботи кінцевих користувачів.

 

Інші новини

Найкраща ціна