+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Вийшла друга версія програмного забезпечення для віртуалізації VMware Fusion

Компанія VMware офіційно представила другу версію програмного забезпечення для віртуалізації Fusion.

Пакет VMware Fusion дозволяє запускати на комп'ютерах Apple, що працюють під керуванням Mac OS X, операційні системи Windows, FreeBSD, Linux та Solaris. Серед ключових особливостей продукту розробники виділяють підтримку 32-бітових та 64-розрядних програмних платформ, можливість запуску тривимірних ігор для Windows, простоту використання та зручний інтерфейс.

У пакеті Fusion 2 порівняно з версіями лінійки 1.х, за заявами VMware, реалізовано понад сотню нововведень, покращень та доповнень. Серед них згадуються підтримка засобів бездротового зв'язку Bluetooth, програмного інтерфейсу Microsoft DirectX 9.0c (Shader Model 2) і десяти дисплеїв, можливість використання на комп'ютерах, оснащених чотирма процесорами, а також покращена підтримка операційних систем Linux Працювати з Windows-додатками тепер можна без завантаження робочого столу програмних платформ Microsoft, а як гостьова операційна система допускається використання Mac OS X Leopard Server. Крім того, розробники покращили швидкодію та традиційно проробили роботу над помилками.

Вартість VMware Fusion 2 складає 100 доларів, придбати продукт можна в компанії "Ай Ті Про". Користувачі програмного забезпечення VMware Fusion 1.х можуть перейти на другу версію пакета безкоштовно.

Інші новини