+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Вийшла нова версія програмного продукту UserGate Mail Server 2.1

UserGate Mail Server - це рішення для організації безпечного поштового повідомлення в компанії із вбудованими модулями антиспам та антивірусного захисту. Продукт має модульну структуру, що підвищує стійкість до відмови і дає можливість запуску сервера на розподіленій системі.

UserGate Mail Server 2.1 використовує оновлений алгоритм роботи правил керування листами. Для зручності користувачів додано можливість задавати імена ящиків, що містять пробіли, а також включати зовнішніх адресатів до списків розсилки. Зазнав змін веб-інтерфейсу, наприклад, тепер продукт дозволяє завантажити логотип компанії на першу сторінку веб-клієнта та виконувати швидкий пошук за повідомленнями.

В історії листів нової версії програмного рішення додана можливість відображення спливаючих повідомлень для колонки ". З'явився новий статус "лист доставлено частково", що означає, що повідомлення з якихось причин не досягло одного з адресатів.

UserGate Mail Server 2.1 підтримує роботу з розподіленим доменом. Значна увага розробників була приділена підвищенню показників продуктивності та стабільності роботи програмного продукту, а також побажанням діючих користувачів програмного рішення.

Інші новини

Найкраща ціна