+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Вийшла нова версія Oracle E-Business Suite 12.2.4

Завдяки новим потужним можливостям Oracle E-Business Suite 12.2.4 організації зможуть ефективно працювати в сучасних умовах, що ускладнюються, одночасно фокусуючись на більш значущих завданнях і стратегічних бізнес-процесах. Клієнти, які вже використовують Oracle E-Business Suite 12.2, можуть застосувати механізм онлайн розгортання пакетів виправлень, щоб легко отримати доступ до найновіших функціональних можливостей.

Основні зміни та переваги:

Oracle Financials – скорочення циклів ухвал за рахунок паралельного затвердження рахунків. Одна формула масового розподілу використовується для формування проводок для всіх головних книг у наборі. Інтеграція з рішенням Oracle Revenue Management Cloud дозволяє ефективно використовувати переваги цього бізнес-програми в галузі забезпечення відповідності вимогам регуляторів при визнанні доходів.

  • Oracle Projects – удосконалення у рішеннях Oracle Project Contracts та Oracle Project Billing дозволяють федеральним підрядникам покращити грошовий потік, підвищити прозорість та контроль, а також автоматизувати виставлення рахунків.
  • Oracle Purchasing – можливість створення та зміни рядків, графіків поставок та розподілів у замовленнях постачання за допомогою електронних таблиць, що дозволяють завантажувати дані за допомогою засобу Web ADI, підвищує ефективність роботи закупника при обробці великих замовлень.
  • Oracle iProcurement – спрощений однокроковий процес перевірки дозволяє співробітникам швидко завершити покупки та запустити процес затвердження заявок.
  • Oracle Procurement Contracts – підвищення ефективності роботи закупівельника завдяки аудиту документів щодо контрактів з перевіркою детальної інформації щодо відхилень від політик та доданих умов.
  • Oracle Services Procurement – покращені функціональні можливості надають фахівцям із закупівель велику гнучкість для підтримки широкого спектру складних сценаріїв замовлень.
  • Oracle Channel Revenue Management – покращені можливості формування оптових пропозицій та спрощений інтерфейс допомагають користувачам швидко адаптуватися до мінливих умов ведення бізнесу.

Рішення Oracle E-Business Suite 12.2.4 також пропонує покращені можливості в галузі управління ланцюжками поставок, модернізує власні функції управління персоналом та вдосконалює дизайн інтерфейсу користувача для простої роботи з бізнес-додатками.

Інші новини

Найкраща ціна