+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Вийшла нова версія Handy Backup 7.6.3, створена для автоматизації резервного копіювання (бекапу) будь-яких типів даних на комп'ютерах під керуванням ОС Windows

Нова версія Handy Backup 7.6.3 дозволяє створювати завдання, що автоматично запускаються на виконання при підключенні пристрою зберігання даних до комп'ютера через порт USB. У завданнях, що копіюють дані на USB-пристрої, ця функція значно спрощує роботу користувача та дозволяє досягти високого рівня автоматизації. Крім того, використання цієї можливості дозволяє виключити помилки запису на відсутній пристрій.

Програма може також «запам'ятовувати» жорсткі USB-диски або флеш-носії, автоматично розпізнаючи зовнішній USB-диск, раніше використаний в задачі резервного копіювання. Навіть якщо користувач вийме пристрій із слота USB і під'єднає його знову до іншого входу, змінивши при цьому букву дисководу і шлях до даних, Handy Backup все одно «згадає» цей пристрій, дозволивши продовжувати процеси резервного копіювання, пов'язані з цим конкретним зовнішнім диском.

Інше важливе покращення у новій версії – можливість вибирати формат тимчасових міток при версійному резервному копіюванні. Користувач може вибрати вид тимчасової мітки з кількох доступних варіантів. За допомогою цієї функції зовнішні програми, що використовують дані тимчасових міток, набагато простіше можуть отримати доступ до резервних копій, створених Handy Backup.

Інші новини

Найкраща ціна