+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Вийшла нова версія Corel Painter 2015

Серед інших найважливіших нововведень версії Corel Painter – підтримка функції Real-Time Stylus, організації палітр так, як це зручно користувачеві, та покращена кросплатформова продуктивність, що робить програму на 40% швидшою, ніж раніше.

«Новий революційний інструмент Particle Brushes змінить простір цифрового живопису, – вважає Кріс Пірс, менеджер продукту Corel Painter. – Painter 2015 як ніколи спрощує митцям завдання створення ефектів – за допомогою простого помаху пензля. Завдяки вдосконаленій стабільності та продуктивності користувачі можуть зосередитися на творчому процесі та забути про технологію».

Програма Corel Painter визнана одним із найпопулярніших рішень серед художників комп'ютерної графіки. Чи то звичайний живопис, ілюстрації чи фотоарт, Corel Painter пропонує саме ті інструменти та функції, які допоможуть користувачам створити вражаючі шедеври. До найважливіших нововведень версії Corel Painter 2015 відносяться:

  • Інструмент Particle Brushes використовує закони фізики для додавання за допомогою простого помаху пензля унікальних ефектів, які раніше ніколи не створювалися.
  • Підтримка 64- розрядної архітектури Mac, що забезпечує суттєве підвищення продуктивності для користувачів Mac.
  • Більш плавне малювання пензлями Jitter, що надає об'єктам природного вигляду.
  • Покращена кросплатформова продуктивність, що підвищує швидкість процесів на ПК і Mac. Пензли працюють до 6 разів швидше, а продуктивність загалом збільшена на 40%.
  • Організація палітр в інтерфейсі користувача так, як йому зручно. Можливість відображення лише найнеобхідніших палітр та інструментів на базі жанру мистецтва (традиційний живопис, фотоарт тощо).
  • Підтримка Windows Real-Time Stylus та планшетів Windows. Художники можуть об'єднувати свої планшетні ПК з функцією Windows Real-Time Stylus завдяки технології Intel 2-в-1. натиску.

На додаток до Corel Painter 2015 корпорація представила мобільний додаток Painter Mobile App для Android. Пропонуючи більше 70 пензлів, програма дає користувачам можливість створювати та редагувати свої малюнки з будь-якого місця та у будь-який час – навіть у літаку. Митці отримують кошти імпорту проектів безпосередньо в Painter 2015 або експорту їх у форматах JPEG, PNG або PSD.

Інші новини

Найкраща ціна