+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Вийшла нова версія антивірусу "Доктор Веб" для платформи Windows Mobile

Компанія "Доктор Веб" повідомила про випуск нової версії антивірусу для портативних пристроїв, які працюють під керуванням операційних систем Windows Mobile.

Продукт "Dr.Web для Windows Mobile" був представлений у грудні минулого року. Серед основних особливостей пакету розробники виділяють високу надійність, мінімальне навантаження на систему, що захищається, зручний інтерфейс, простоту управління і хорошу швидкодію.

Нова версія антивірусу "Dr.Web для Windows Mobile" отримала індекс 4.44.1. У пакеті реалізовано перевірку архівів (zip, cab, sis) сканером та монітором, а також удосконалений алгоритм видалення та занесення вірусів до карантину. Розробники підвищили стабільність, оптимізували механізм використання ресурсів під час перевірки архівів, усунули конфлікти між сканером і монітором у разі обробки тих самих файлів. Крім того, оновилася база даних цифрових підписів шкідливих програм.

Користувачі попередніх версій Dr.Web для Windows Mobile можуть завантажити модифікацію продукту 4.44.1 безкоштовно через вбудовані засоби оновлення. Для всіх користувачів рішень "Dr.Web для Windows" мобільний антивірус також є безкоштовним - завантажити його можна звідси< /font>.

Інші новини

Найкраща ціна