+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Вийшла нова робоча версія MySQL 5.7

Нова версія СУБД з відкритим вихідним кодом MySQL пропонує ще більш високі рівні продуктивності, масштабованості та надійності у поєднанні з покращеними можливостями управління. Також Oracle анонсувала випуск нових версій додаткових продуктів MySQL і ряду нових функцій, що знаходяться в стадії розробки.

Поліпшені можливості:

  • Реалізована нова модель динамічних витрат оптимізатора MySQL, що розширює можливості користувачів і покращує продуктивність запитів.
  • Поліпшення системи діагностики продуктивності Performance Schema, які включають реалізацію засобів контролю активності користувачів та параметрів стану (status variable), а також інструментарію для інформаційного контролю виконання процесу реплікації.
  • Поліпшення продуктивності реплікації, включаючи режим багатопоточної реплікації даних на slave-сервері в рамках однієї і тієї ж схеми бази даних (intraschema multithread slave) – дозволяють обробляти багато транзакцій в окремих паралельних потоках при збереженні цілісності і підтримці повторів транзакцій (transaction retries). секунду), що вдвічі перевищує аналогічний показник версії MySQL 5.6. За допомогою MySQL 5.7 було також досягнуто результату більш ніж 1 млн. NoSQL-запитів в секунду до таблиць InnoDB через інтерфейс на основі протоколу Memcached, що в 6 разів перевищує результат версії MySQL 5.6.
  • Новий глобальний словник даних покращує керованість, а також продуктивність запитів.
  • Покращений механізм використання розділів (partitioning) спрощує адміністрування баз даних завдяки швидкому та легкому переміщенню розділів бази даних.
  • li>
  • Поліпшення функцій ГІС (географічна інформаційна система) забезпечує більш надійну підтримку просторових даних, включаючи Geohash та GeoJSON.
  • Поліпшення процесу реплікації з використанням механізму глобальних ідентифікаторів транзакцій (GTID – Global Transactions Identifiers) усувають необхідність запуску бінарних журналів (binary log) на slave-серверах.

Інші новини