+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Вийшла фінальна версія технології віртуалізації Hyper-V

Корпорація Microsoft офіційно оголосила про випуск фінальної версії технології віртуалізації Hyper-V. Ця технологія у вигляді бета-версії увійшла до складу операційної системи Windows Server 2008, а починаючи з сьогоднішнього дня, всі користувачі цієї операційної системи зможуть завантажити фінальний реліз. Як повідомив менеджер з продукту віртуалізації та високопродуктивних обчислень представництва Microsoft Василь Маланін, за час бета-тестування не було виявлено жодних серйозних недоліків, але, зокрема, було додано підтримку нових операційних систем.

Нагадаємо, що Hyper-V дозволяє оперативно розгортати віртуальні сервери на платформі Windows Server 2008, заощаджуючи таким чином апаратні ресурси, електроенергію та інші витрати на підтримку ІТ-інфраструктури. Ключовим Елементом технології є гіпервізор - програмний двигун, що забезпечує високу продуктивність віртуальних машин. За словами Василя Маланіна, ключовим елементом технології є гіпервізор – програмний двигун, що забезпечує високу продуктивність віртуальних машин. За словами Василя Маланіна, випущений гіпервізор є частиною інтегрованої системи віртуалізації, яка також включає засоби розширеного управління для інфраструктури сімейства System Center. Одна з відмінностей даної технології від альтернативних рішень полягає в тому, що вона має звичний інтерфейс продуктів Windows-платформи. У зв'язку з цим, за словами співробітників Microsoft, практично відпадає необхідність перенавчати ІТ-персонал для роботи з віртуалізацією.

На даний момент по всьому світу було поширено близько одного мільйона бета-версій Hyper-V. Багато компаній вже протестували її. Наприклад, компанія Qlogic сьогодні офіційно заявила, що Hyper-V працює з рівнем продуктивності, близьким до споконвічних можливостей апаратних серверів. Попередні результати тестування показали як мінімум дворазове підвищення продуктивності системи за рахунок переходу з двоядерних на чотириядерні процесори", - коментує Павло Нагаєв, адміністратор поштової системи КТК.

Джерело - www.compulenta.ru

Інші новини