+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Вийшла бета-версія платформи Red Hat Enterprise Linux 6.6

Корпоративна платформа Red Hat Enterprise Linux 6 є стабільним, перевіреним та передбачуваним рішенням, що забезпечує баланс між завданнями підприємства з метою підтримки надійності та безпеки для критично-важливих робочих навантажень та між гнучкістю для адаптації до мінливих потреб бізнесу. Бета-версія RHEL 6.6 повністю відповідає цим завданням, надаючи вдосконалену функціональність, яка дозволяє організаціям легко вибудовувати та контролювати великі, комплексні IT-інфраструктури для розгортання у фізичних, віртуальних та хмарних середовищах.

Реліз Red Hat Enterprise Linux 6.6 Beta пропонує безліч поліпшень та доробок для досягнення високої продуктивності системи у цих середовищах. Дані оптимізації та зміни включають:

  • Готову підтримку віддаленого прямого доступу до пам'яті (RDMA) в мережах RoCE для забезпечення мережевого підключення з низькими затримками та високою пропускною здатністю. /li>
  • Підтримка додаткових мережних адаптерів 40GbE.

Організації, що створюють великі та комплексні мережі, отримують у версії 6.6 переваги покращеного системного адміністрування:

  • Повна підтримка технології балансування навантаження за допомогою таких рішень, як haproxy і keepalived. набору сервісів, що підтримує моніторинг/менеджмент продуктивності на рівні сервісів у розподілених середовищах.

Реліз Red Hat Enterprise Linux 6.6 Beta також пропонує вдосконалення для процесу запуску RHEL як віртуального гостя, які підвищують безпеку криптографічних додатків, швидкодію систем з кількома чергами для гостьових систем та пропускну спроможність сховища при запуску RHEL 6.6 на хості. /p>

Інші новини

Найкраща ціна