+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Вийшов реліз-кандидат сервіс-паку для Windows Vista

Корпорація Microsoft випустила реліз-кандидат (RC) першого сервіс-паку для операційної системи Windows Vista.

До складу пакета оновлень SP1 для Windows Vista увійдуть вже випущені латки та виправлення, а також доповнення, які дозволять покращити сумісність операційної системи з новими відеоадаптерами, деякими типами моніторів та принтерів. Розробники мають намір усунути проблеми, пов'язані з виведенням ПК зі сплячого режиму, підвищити швидкість копіювання файлів, поліпшити схему керування живленням ноутбуків та ін. У даній модифікації сервіс-паку враховано побажання користувачів, які тестували попередні збірки SP. Розробники, зокрема, покращили процедуру інсталяції пакета.

Найближчим часом корпорація Microsoft має намір залучити до тестуванню сервіс-паку для Windows Vista ширшу групу користувачів. Фінальна версія пакета оновлень має побачити світ у першому кварталі наступного року.

За даними компанії Forrester Research, наразі лише близько 2% корпоративних користувачів перейшли на операційну систему Windows Vista. До кінця поточного року процес переведення комп'ютерного парку на нову ОС, як очікується, розпочнуть близько 7% компаній. А до кінця 2008 року цей показник зросте до 32%.

Аналітики Enderle Group зазначають, що відносно невелика швидкість адаптації Windows Vista пояснюється насамперед тим, що в оригінальній модифікації цієї операційної системи було виявлено низку проблем. Згідно з попередніми тестами, у першому сервіс-паку для Windows Vista більшість цих проблем усунуто. Отже, наступного року очікується різке збільшення кількості комп'ютерів з Windows Vista у корпоративному секторі.

Джерело - compulenta.ru

Інші новини