+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Вийшов новий плагін від Corel - ParticleShop

ParticleShop, що додає в програму нові можливості роботи з пензлями, що дозволить створювати приголомшливі зображення безпосередньо у Photoshop. Новий плагін розширить можливості для творчості користувачів Photoshop і Lightroom, надавши кистям фізичні ефекти: перетікання, гравітація та свічення для втілення найсміливіших і оригінальних задумів художника.

ParticleShop відрізняється високою продуктивністю, що поєднується з простотою використання, і дозволяє створювати неймовірно реалістичні зображення. Це дасть можливість фотографам, дизайнерам та ілюстраторам можливість передавати своє бачення навколишнього світу в шедеврах, для створення подібних до яких раніше потрібно було неймовірно багато часу та зусиль, або їх написання було взагалі неможливим.

Новий модуль ParticleShop використовує потужні технології роботи з пензлями Corel® Painter® Particle™ для створення унікальних фотореалістичних ефектів Пензлі ParticleShop дозволяють декількома мазками додавати у фотографії невідмінні від справжніх текстури волосся, тканини, вогню, диму, хутра, пилу або світла. Плагін оптимізовано для роботи з чутливим до сили натискання екраном, сенсорним екраном або звичайною мишею, гарантуючи зручне для користувача редагування будь-яких зображень, збагачуючи їх унікальними творчими рішеннями.

Інші новини

Найкраща ціна