+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Випускникам починають видавати цифрові дипломи за допомогою блокчейн-технології.

Випускникам починають видавати цифрові дипломи за допомогою блокчейн-технології

18 навчальних закладів Сінгапуру рішили видавати студентам цифрові дипломи за допомогою блокчейн-технології.

Ця ініціатива входить до загальнонаціонального проекту під назвою OpenCerts, який розвивається спільно Міністерством освіти Сінгапуру, Державним технологічним агентством, а також національним освітнім рухом SkillsFuture Singapore за участю вищого навчального закладу Ngee Ann Polytechnic.

Використання блокчейна усуне дві важливі проблеми: наявність фізичного документа, який може бути втрачений або підроблений, та необхідність запитів на його перевірку. Вся інформація, необхідна для перевірки дипломів та інших сертифікатів, зберігатиметься у захищеній від несанкціонованого доступу блокчейн-платформі OpenCerts.

Студенти можуть використовувати цифрові дипломи, щоб влаштуватися на роботу або вступити до іншого університету. В ідеалі використання блокчейну також має знизити витрати, пов'язані зі створенням традиційних паперових дипломів, та підвищити загальну ефективність системи.

Пілотне дослідження OpenCerts стартувало у 2018 році, і перші цифрові дипломи вже були видані випускникам університету Ngee Ann Polytechnic. Згідно з звітом, щорічно ця установа видає близько 10 000 фізичних копій дипломів, а роботодавці надсилають близько 2000 запитів про перевірку документів при влаштуванні випускників. Застосування блокчейну заощадить час викладачів та співробітників підприємств, оскільки усуне необхідність у стомлюючій роботі з документами та перевірці паперових дипломів та їх копій.

У рамках ініціативи також планується розпочати оцифрування вже виданих дипломів. Крім того, використання відкритого вихідного коду означає, що цю технологію можуть застосовувати інші організації

Інші новини