+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Випуск нової версії Kaspersky CRYSTAL – універсального рішення для комплексного захисту домашніх комп'ютерів.

Kaspersky CRYSTAL – це не просто антивірусне рішення. Крім захисту вашого комп'ютера від інтернет-загроз, Kaspersky CRYSTAL забезпечує недоступний раніше рівень захисту для всієї інформації, яку ви створюєте та зберігаєте у цифровому вигляді. З Kaspersky CRYSTAL ваш комп'ютер та ваші дані захищені від цифрового забруднення та інших небезпек віртуального світу.

Основні функції Kaspersky CRYSTAL:

 • Захист комп'ютера від сучасних інтернет-загроз.
  Kaspersky CRYSTAL зберігає ваш цифровий світ кристально чистим, блокуючи шкідливі програми, небажаний контент та спам. Спеціальні інструменти запобігають крадіжці ваших персональних даних при користуванні послугами інтернет-банкінгу та здійсненні покупок у мережі.
 • Найповніший набір антивірусних функцій.
  Kaspersky CRYSTAL - це універсальне рішення для комплексної захисту домашніх комп'ютерів Вам не потрібно бути IT-фахівцем, щоб за його допомогою керувати безпекою домашньої мережі та захистити її від шкідливих програм.
 • Резервне копіювання та шифрування важливої ​​інформації.
  За допомогою зручних інструментів резервного копіювання, що входять до складу Kaspersky CRYSTAL, ви можете запобігти втраті документів, фотографій, улюблених аудіозаписів та фільмів у разі поломки або крадіжки комп'ютера. Передові технології шифрування даних дозволяють уникнути розкриття вашої конфіденційної інформації зловмисниками.
 • Багаторівневий захист персональних даних.
  Віртуальна клавіатура та технології захисту від фішингу запобігають крадіжці логінів та паролів до онлайн-сервісів. Вбудована програма керування паролями генерує надійні, стійкі до злому паролі та автоматично заповнює форми реєстрації та авторизації на веб-сайти та програми.
 • Безпечна робота в інтернеті для всієї родини.
  Використовуючи Kaspersky CRYSTAL, ви можете визначати час, тривалість та характер роботи кожного користувача вашої домашньої мережі. Також ви можете блокувати доступ до веб-сайтів з неприйнятним вмістом та здійснювати фільтрацію даних, що передаються за допомогою миттєвого обміну повідомленнями.
 • Централізоване керування захистом кількох комп'ютерів.
  Kaspersky CRYSTAL дозволяє керувати системою захисту вашої домашньої мережі з будь-якого з комп'ютерів, на яких він встановлений. Ви можете виконувати перевірку об'єктів, здійснювати резервне копіювання даних, а також відстежувати та обмежувати використання комп'ютерів та інтернету іншими користувачами.

 

Інші новини

Найкраща ціна